Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11063

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

La mulți ani!

A fost un an cu bune și cu rele.  Multe chestii bune, experiențe, a fost ok inclusiv pe plan profesional, dar spre final a cam zbârcit-o.  Crăciunul l-am petrecut în pat, bântuie ceva viroze în perioada asta, mie mi-a trecut, dar Oana încă e răcită zdravăn.  Părinții au făcut Covid, mama a făcut o formă ușoară dar tata încă e în spital, sper să-l externeze zilele-astea.

Eh, trece și-asta.  2023 va fi mai bun.

Mâine mă întâlnesc cu un văr bun pe care nu l-am mai văzut de vreo 35 de ani.  O să avem de povestit :)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Cuminte(l) said:

Am facut rev-ul in Rm Sarat!

 

 

La multi ani tuturor!

Tu macar declari cate ceva, mai multe nu intrebam, ca banuim noi cam cum a fost. Ce ne facem , insa, cu Barcelona, ca nu-i chip sa scoatem vreo vorba de la el, sa stim si noi cu cine, ce!  Ne tot abureste cu niscaiva colegi, cu oarece prieteni, cu petreceri in noiembrie si relaxari in decembrie...Ce sa-ntelegem noi din raportul lui?:confused:

Aprig, multa sanatate tuturor din familie. Vezi de mai apeleaza si la leacurile babesti, ca sunt verificate de trecerea timpului.:)

La multi ani tuturor celor care ne mai calca pragul!

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Narcisa said:

Tu macar declari cate ceva, mai multe nu intrebam, ca banuim noi cam cum a fost. Ce ne facem , insa, cu Barcelona, ca nu-i chip sa scoatem vreo vorba de la el, sa stim si noi cu cine, ce!  Ne tot abureste cu niscaiva colegi, cu oarece prieteni, cu petreceri in noiembrie si relaxari in decembrie...Ce sa-ntelegem noi din raportul lui?:confused:

Aprig, multa sanatate tuturor din familie. Vezi de mai apeleaza si la leacurile babesti, ca sunt verificate de trecerea timpului.:)

La multi ani tuturor celor care ne mai calca pragul!

E nazdravan! :D:

In alta ordine!

Am fost sofer de serviciu de rev. Mama lui IC nu conduce masina mea.:lol:

M-am destrabalat pe 01.2023

Va povestesc!

La multi ani tuturor!

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2023 at 12:38 PM, Aprig said:

La mulți ani!

A fost un an cu bune și cu rele.  Multe chestii bune, experiențe, a fost ok inclusiv pe plan profesional, dar spre final a cam zbârcit-o.  Crăciunul l-am petrecut în pat, bântuie ceva viroze în perioada asta, mie mi-a trecut, dar Oana încă e răcită zdravăn.  Părinții au făcut Covid, mama a făcut o formă ușoară dar tata încă e în spital, sper să-l externeze zilele-astea.

Eh, trece și-asta.  2023 va fi mai bun.

Mâine mă întâlnesc cu un văr bun pe care nu l-am mai văzut de vreo 35 de ani.  O să avem de povestit :)

Aprige! Sanatate parintilor! Trece si asta.

La multi ani!

Link to comment
Share on other sites

An Nou bun tuturor, plin de liniste si sanatate! La multi ani tuturor! 

Uf, Narcisa, as vrea sa vin cu povesti pline de aventuri si exotism, dar de unde..maximul pe care-l pot face e sa vin cu promisiunea ca pana in Decembrie sa nu mai poftesc atat de mult la prajituri si preparate. :lol: Asa cred ca suna prima pagina a raportului de inceput de an, raman niste file de completat, anuntam noi si petrecerile, dar astea se planuiesc in taina :quake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...