Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

ma bucur ca am cunoscut un om asa bun si frumos ca tine. Si nu ma mir ca tu ai ramas pe acest forum pana la sfarsit, incercand sa ajuti. Multumesc, draga mea , Sami :flowers: :airkiss: !

:daisy:

 

Crede-ma, nu le merit, insa-ti multumesc din suflet pentru gandurile bune!

Neata buna voua :hatoff: nimeni nu pleaca niciunde, nu vorbim despre despartiri... eee... :kiss_the_star:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11093

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

:rolleyes: Bine, bine, :boogie: bucurosi de revedere!

 

Azi am facut cumparaturi, calcat, spalat, facut mancare, spalat podeaua si ziua nici n-a inceput, mai am de pus niste siruri de functii pe hartie pentru maine. :run:

 

@aprig: arata bine titlul acum :cafea:

 

din pacate nenea cu serverul nu s-a mai ocupat de semnele astea

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

ce mai faceti?

 

Hopaaa ! Nu poate mortu' sa-si dea linistit obstescu' sfarsit, ca si apar salvatorii cu defibrilatorul :confused: ! buleala , arata buletinul si CV-ul, ca eu is batrana, maica , si nu mai stiu daca m-oi fi certat si cu tine prin alte vremuri. :blush-1: Asta ca sa nu abordez gresit situatia si de-amu inainte... :D:

 

@aprig: arata bine titlul acum :cafea:

 

Ce eeee? Tot bine a facut si-acum? :ang: Mai, cum Doamne iarta-ma le fac unii bine pe toate si altii iau toate strachinele la rand :confused: ? Sa fie clar, mie titlul ala nu-mi place deloc, are floricele si-n fata si la coada, inainte nici nu-l observam , dar acum numai la el ma gandesc... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Hopaaa ! Nu poate mortu' sa-si dea linistit obstescu' sfarsit, ca si apar salvatorii cu defibrilatorul :confused: ! buleala , arata buletinul si CV-ul, ca eu is batrana, maica , si nu mai stiu daca m-oi fi certat si cu tine prin alte vremuri. :blush-1: Asta ca sa nu abordez gresit situatia si de-amu inainte... :D:

 

Nu mi-am permis sa va contrazic, doamna :)

 

Link to comment
Share on other sites

is afara pe sarma la soare

:hugs:

 

Vezi, tu ai Ĺi sârmÄ, Ĺi soare. Corect e asa? Eu le usuc mereu in casa, pe ceva cam asa: http://cdn.allshops.ro/files/clients/89/29...8m-10630472.jpg

Zici ca decoleaza, nu alta.

 

:)

 

 

AdicÄ numai noi avuseram activitÄĹŁi de-astea extracurriculare azi? Hm....

Link to comment
Share on other sites

NeaČa

 

E bun un uscÄtor de-Äla, dar cicÄ sÄ mai iau unul, cÄ nu ajunge unul singur. Am avut mai multe modele, unele s-au rupt.

 

Cu meČteritul mÄ apropii de final pe anul Ästa, sÄptÄmâna asta mi-am propus sÄ montez soba Či sÄ termin de instalat vata ĂŽn pod, dacÄ mÄ prinde iarna aČa nu e bine.

Link to comment
Share on other sites

No way, am baia prea mica, nu merge, plus ca e genul de bloc fara geam/aeriisre. Eu il tin in dormitor, eventual unul in sufragerie, dar la Craciun am bradul acolo, nu pot sa tin si uscatorul :lol: Asa ca, spal pe rand, 2 masini ieri, 2 pe joi, vineri.. tot asa...

 

Mie mi-e frig, vreau un ceai fierbinte, isrrrrr :root:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...