Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11092

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai? Parca ziceai ca ti-e greu cu sculatul de dimineata cand pleci la lucru, de-asta intrebai.

Nu trebuie sa raspunzi , desigur, in general, noi mai stim cate ceva unii despre ceilalti, stim ce si unde lucreaza fiecare, bunaoara, ce secret sa fie, in felul asta ne mai putem ajuta cu cate-un sfat, sa zicem ...

 

Poate e agent secret la SRI si nu poate spune. Insa... ar vrea sa scape de-acolo, dar nu mai are cum. Astia il supravegheaza neincetat.

Link to comment
Share on other sites

Poate e agent secret la SRI si nu poate spune. Insa... ar vrea sa scape de-acolo, dar nu mai are cum. Astia il supravegheaza neincetat.

 

 

:lol: Cine are imaginatie bogata, cine?

 

:rade: Asimetric si cu mine, na! Ca si pe mine tot acolo ma duce gandul ...mai stii, e posibil . Auziti, rele feste imi joaca memoria, mi-am amintit ca eu i-am mai pus o data intrebarea asta lui Blue,am capatat cam acelasi raspuns, dar, iaca , recidivai si cat pe-aci sa-l supar pe prietenul nostru. Lasa, lasa, ca ajungeti si voi batrani ca noaptea , o sa uitati si de ce-ati dus lingura cu mancare tocmai la gura si nu in alta parte... :cry:

 

Link to comment
Share on other sites

Buna seara !

 

Pff...ce pofta mi-ai facut ! :)

 

Seara buna, Blue!

Pofta de varza cu mamaliguta? :lol: Maine pune cratita pe foc si-apuca-te de treaba. Eu fac mamaliguta pripita, n-am rabdare s-o bibilesc prea mult. Mama mea o facea la ceaun, fiarta mai mult, mestecata mai mult, eh, merge si ca mine, in Ardeal , la Viscri am invatat sa fac din cea pripita, gazda mea din primii mei ani de activitate numai asa o facea.

Link to comment
Share on other sites

Seara buna, vesperali! :hi:

 

Acusica ma apuc si eu de citit. Am descoperit o carte la biblioteca scolii, am inceput sa o citesc si mi-am dat seama ca vazusem ecranizarea ei cu ani in urma, dar nu mai stiu exact cum se termina. E o carte SF si cred ca lui Big i-ar fi facut placere sa-si aminteasca de ea :( Se numeste Ziua trifidelor de Johm Wyndham. N-o cititi seara daca sunteti nevricosi :D:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...