Jump to content
Vesperala Forum

Ce te-a amuzat / necajit azi?


Ally

Recommended Posts

:rade:

 

Am sarcina sa evaluez sefii.

 

Par doar incremenit in project. :rade:

 

 

In alta ordine.

 

Vreau o motivatie exacta pentru suspendarea mea.

 

Poti sa scapi sau poti sa nu scapi.

 

Tu cam ce credeai? Povestea cu caii?

 

Is cunoscut drept un tip obiectiv.

 

Infirm rar asta.

 

 

 

 

Incredibil. A bagat-o la inaintare pe Mama Narcisa.

 

Pf...

Eu cred ca ar trebui sa fii suspendat permanent. Nu vreau sa fac asta (nici nu stiu de ce).

Nu am bagat pe nimeni la inaintare; crezi ca Narcisa imi e un fel de subaltern?

De ce anume pot sa scap sau sa nu scap? Asta e un mediu virtual... na; o sa faci scandal. Bun. Nu imi pasa. Asta nu imi va afecta viata in niciun fel, deci... da. Nu imi pasa. Creezi conflicte, esti suspendat. Nu stau sa imi bat capul cu amenintari inofensive. Nu eu sunt cel care sapa dupa scandal. Din contra. Am tot incercat sa il ingrop, dar iese la suprafata.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu am bagat pe nimeni la inaintare; crezi ca Narcisa imi e un fel de subaltern?

 

Eu subaltern, tocmai eu :hercules:, mai, bagati-va mintile-n cap odata, eu sunt ,ca asa ma simt, capo di tutti capi :conductor: , toata ziua fac si desfac la gheme si voi tot la coada sapei ma trimiteti? Ca nu vreti voi sa-mi semnati patalamaua, e una, si capacitatea mea de-a incuia si descuia cu iarba-fiarelor e alta! :yahoo:

Cat despre acuzatia lui RoAp, sefule Asimetric, el m-a rugat sa postez textul incriminat, ca sa aiba motiv sa te acuze. Amu , recunosc c-am cedat presiunilor, dar doar nevoia m-a-ndemnat, mi-a promis ca-mi da la schimb compul ala si razuitoarea pentru dinti. :blush-1: Am gandit ca o merita, ca tot e mai mult decat nimic... :resent:

 

p.s. Ce e ala comp, sefule? Ca partea cu spartul dintilor am priceput-o cat de cat...

 

:rade:

 

 

Incredibil. A bagat-o la inaintare pe Mama Narcisa.

 

Radu mamii, esti destept si te-ai prins din prima. El m-a bagat , el m-a-mpins inainte, iti dai seama ca-ndarat stiam s-o iau si singura. Dar n-a facut-o de unul singur. L-a ajutat vesperala. Mi-au dat mesaje si telefoane, ba mi-au scris si textul. Mai precis, mi l-au dictat. Seful Asimetric mi-a promis ca ma ia si pe mine cu autocarul cand o pleca el pe undeva, iar vespe m-a asigurat ca-mi aduce un abtibild cu Cipru , cand o veni din Grecia, de-ala magnetic, sa-l pun pe usa frigiderului... :blush-1:

Link to comment
Share on other sites

SOC, SOC! Denunt, in direct, si in reluarea reluarii. Dupa cazul Caltabosul, un nou scandal de trafic de influenta. De data asta, inculpatii au incercat sa foloseasca, drept mita, excursii fictive si magneti pentru frigider. Tineti aproape, pentru ca nu stiti ce pierdeti. Numai la DDTV.

Link to comment
Share on other sites

Ma amuza faptul ca sub privirea moderarii, cineva isi permite sa jigneasca pe altcineva, indiferent ca este user activ sau nu. Bine ca nu ne jigneste pe "noi".

 

Sa moara si capra vecinilor

 

 

Yelle, adicatelea , de ce sa incasam numai noi , cinci -sase useri oropsiti, zece cu capitani cu tot, toate suturile lui RoAp si vecinii sa doarma linistiti in paturile lor? Se spune despre suturi ca sunt un factor de progres, ii invitam si pe ei sa mai progreseze, sa se mai perfectioneze, sa se mai antreneze, ca noi de la atatea inaintari fortate am ajuns la ani lumina fata de ei! Daca se simt jigniti, sa pofteasca sa si-l ia , sa-l linseze la ei in curte, ca noi nu ne opunem extradarii si le-asiguram si munitia. De ciuruit l-am ciuruit cat am putut si cum ne-am priceput, dar el invie in vie de fiecare data , ca moare doar putin si nici asta intotdeauna... :resent:

Link to comment
Share on other sites

Auzi, lume, ce zice Big al nostru! :glaugh: Zice ca nu strica lipsa cat strica surplusul! Big, daca nu-mi trimiti iute surplusul ala care-ti strica dispozitia si-ti face atatea necazuri, ma supar pe tine rau de tot! :cent: Sa stii ca nu mai vorbesc cu tine pana nu vad teancurile de bani pe masa mea sau pana nu accepti sa facem schimb de pensii, asceticule!

Link to comment
Share on other sites

Peste ce Dalila o fi nimerit el, oare? Si, mai ales, peste cate?

 

peste una, dar cu har. e destul o maciuca la un car cu oale. l-a lasat lefter si a plecat apoi dupa alta sursa de bani. evident, este un caz singular. nici pana la el, nici de la el incoace nicio femeie nu a mai procedat astfel. :hatoff:

 

Link to comment
Share on other sites

ai uitat de meci si de Bianca, precum si de mesajele "emotionante" scrise de catre "fosta doamna Columbeanu" pe facebook :rolleyes:

 

:tomato: Iaca, pozna, sa stii ca ai mare dreptate, uitasem c-au navalit popoarele migratoare peste noi, cei din linia intai! Pe-asta musai trebuia s-o trec pe lista. :rules: Cat despre " vipuri", grea cruce si pentru ele. Nu poti trai numai cu masca pe figura. Luata cu necazurile mele n-am urmarit nimic referitor la cele doua , dar nu-i greu sa-mi inchipui. Lumi diferite .

 

Link to comment
Share on other sites

Aici te contrazic, atunci cand esti/te simti, in interior, multimea vida, a purta masti este ceva cat se poate de firesc si de natural. Din invidie zic asta, bineinteles. :imao:

Nici macar nu trebuie sa urmaresti stirile pentru asta, e suficient sa accesezi un site de stiri o data pe zi si sa citesti pe diagonala. Ma intreb daca o mai fi existand vreo sursa de informare necontaminata de asa ceva, mi-ar placea sa am acces la ea.

Link to comment
Share on other sites

noi, astia care prestam zi de zi, sa avem sase stele la profil, nu cinci. :lol:

 

Nici sa n-aud de-asa ceva, ce-mi trebuie galoane? ! Vreau bani cash, :cent: nu stelele de pe cer! :no: Adica, Asimetricu' isi cumpara mandretea aia de nadragi cu bretele si se plimba toata ziua cu otobuzu', iar eu sa stau fluierand , cu puzderia de stele in brate? :resent:

 

Link to comment
Share on other sites

Pff, ai o placere sa plimbi mesajele de pe un topic pe altul, ceva de nedescris! :rade:

 

Deci, Narcisa, ia aminte numai la cateva idei. Draga mea, atunci cand ai timp liber, in loc sa intri pe forum, zgaltai stelele alea si te joci de-a perseidele. Astfel vei absenta si vei putea poza intr-o persoana foarte ocupata. Un mare plus de imagine!

Sau: cand te mai supara Mithras, in loc sa-l lasi cu ochii in soare, il lasi cu ochii in stele. Dovada de iubire, ii protejezi retina.

Chiar trebuie sa te invat eu tot? :haha:

Edited by Yelle
Link to comment
Share on other sites

Pff, ai o placere sa plimbi mesajele de pe un topic pe altul, ceva de nedescris! :rade:

 

Deci, Narcisa, ia aminte numai la cateva idei. Draga mea, atunci cand ai timp liber, in loc sa intri pe forum, zgaltai stelele alea si te joci de-a perseidele. Astfel vei absenta si vei putea poza intr-o persoana foarte ocupata. Un mare plus de imagine!

Sau: cand te mai supara Mithras, in loc sa-l lasi cu ochii in soare, il lasi cu ochii in stele. Dovada de iubire, ii protejezi retina.

Chiar trebuie sa te invat eu tot? :haha:

 

Le plimb , ca ma cearta seful Asimetric daca stau intr-un singur loc si golesc tot sacul acolo, el zice ca sa le sortez ca la pubela, pe sortimente. :blush-1:

 

Yelle, timp liber n-am . Nici macar de leac si nici macar cat aveam cand eram in timpul muncii. Cat despre cititul in stele, nu mai este cazul sa ma mai deranjez pentru asa de putin timp. :lol:

Legat de Mithras, ai dreptate, el prefera stelele . Cat mai multe si musai sticla sa nu fie din plastic. :bighug:

Link to comment
Share on other sites

Pe bune, eu incerc sa-mi traiesc/consum/rezolv frustrarile cu mine insami, in intimitatea mintii mele, nu defilez in gura mare cu ele prin fara celor care sunt sau ar fi obligati, din varii motive (chiar si din neputinta) sa mi le suporte.

 

 

:rade:

Va rog sa ma scuzati. Daca-mi zic Yelle, asta nu inseamna ca vad mai bine decat altii paiul din ochiul propriu. :imao:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am vazut cum cineva isi pupa cainele pe bot si desi pot zice ca iubesc si io doi caini (ba chiar daca il pun si pe maidanezul blocului pot spune doi caini si jumatate), n-as putea sa-l pup pe niciunul si niciun alt soi de animal nici daca as sti ca dupa aia se transforma in ... era sa zic printul Charles :haha: , ma rog in printul William. :haha:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...