Jump to content
Vesperala Forum

Ce-ti trece prin minte?


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)

 

Clonele sunt interzise. Acesta e mereu motiv de ban pentru orice reapariţie.

 

 

E drept că eu reacţionez lent sau deloc la clonele lui RoAp, sperând nu doar că păcătosul se îndreaptă (never),

gândind ca poate avea ceva de spus PM, important, legat de forum.

 

Nu înseamnă însă că nu poate reacţiona la apariţia clonei altcineva cu butoane.

Aşa că dacă el a postat, e datorită celor ce au stat cu mâna pe buton, gândindu-se de două ori.

 

 

Spor la treabă, lume. La mine sunt zile lungi. Aştept vara.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Abia astept sa imbatranesc. Asa, o sa am si prieteni mai in varsta, care nu vor avea treaba cu facultatea sau alte prostii din astea. Ma enerveaza ca am gasit o excursie in Grecia cu 60 de euro si n-am cu cine ma duce, ca e la sfarsitul lui mai, cand toti sunt ocupati.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Incepand de ieri, oricand sunt intrebat de varsta, aceasta este "aproape 30". Pana acum, s-a intamplat de vreo 5 ori. Sa dea naiba, cat am imbatranit...

 

:yes: Corect, pai, nu lucram cu aceeasi masura ca la Barcelona? Masuram cu aceeasi oca, deci 16, nu 15, respectiv 30, nu 20 :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Grea noapte, treisprezece ore alarma unei masini aflate in parcare a sunat neintrerupt. Daca nu apelam la dopurile pentru urechi n-as fi inchis un ochi. Cel care a inventat minunile astea de piuitoare de ce nu le-o fi prevazut cu niscaiva intrerupatoare, acolo, dupa o jumatate de ora, sa zicem, sa se opreasca si ele automat, ca "apropitarul "daca nu aude alarma in acest interval, dupa aceea degeaba o mai aude, ca hotii deja au trecut granita... In cazul de fata, o masina cu numar de Mehedinti , stapanul plecat in statiune dormea acolo neintors , in timp ce aici sute de oameni erau in pragul apoplexiei!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

"Un om de afaceri vrea să cumpere Coreea de Nord de la Kim Jong-Un

 

Omul de afaceri american Jim Rogers afirmă, într-un interviu acordat CNN Money, că ar cumpăra Coreea de Nord, dacă i s-ar permite, explicând că nu ar reveni în Statele Unite, în contextul în care acum trăieşte în Asia. "

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Gandesc sa nationalizez forumul asta si sa-l transform in blogul meu personal. Adica, in jurnal personal :dancing: , asta vazui eu ca inseamna "blog" . Ca tot scriu pe-aici doar eu. Bine, bine , il iau si pe Big ca asociat, in marinimia mea ii dau si lui niste actiuni :D: .

Link to comment
Share on other sites

Gandesc sa nationalizez forumul asta si sa-l transform in blogul meu personal. Adica, in jurnal personal :dancing: , asta vazui eu ca inseamna "blog" . Ca tot scriu pe-aici doar eu. Bine, bine , il iau si pe Big ca asociat, in marinimia mea ii dau si lui niste actiuni :D: .

 

Va rog sa folositi termeni adecvati. Corect se spune "in granda mea marinimie". :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...