Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

Si pentru Narcisa ceva bun, cioco, vanilie si visine

 

:bighug: E suficient sa fie ceva mai bogata ca cea a lui Asimetric. Deci, am bonus vanilie si ciocolata, imi ajunge , nici macar cu vesperala n-o sa impart. Insa, cand voi capata o mamaliguta , am promis - si deja regret marinimia asta exagerata :blush-1: - c-o sa va servesc si pe voi c-o feliuta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11081

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu-l vad pe Big :confused: . A zis pe undeva ca dispare azi?

 

E buna mamaliga rece, cu gem :)

 

Nu mai spune :huh: ! N-am mancat niciodata combinatia asta, o sa incerc neaparat. Mie-mi place mamaliga rece cu oua-n tigaie si cu usturoi, cu branza si ceapa... sau prajita pe gratar...

Dar daca seful Asimetric face mofturi si nu apreciaza oferta... :resent: Auzi la el, cica o da la pesti... :think:

 

Link to comment
Share on other sites

Nu mai postez anticipat deorece nu stiu cat de mult voi sta internat la Bucuresti, rezultatele examinarilor din Buzau nu au dat un rezultat concludent!

In orice caz eu va multumesc pentrul sprijinul moral acordat si ne vom mai intalni, ori pe partea asta, ori pe partea cealalta!

Link to comment
Share on other sites

Nu mai postez anticipat deorece nu stiu cat de mult voi sta internat la Bucuresti, rezultatele examinarilor din Buzau nu au dat un rezultat concludent!

In orice caz eu va multumesc pentrul sprijinul moral acordat si ne vom mai intalni, ori pe partea asta, ori pe partea cealalta!

 

:bighug: Un rezultat neconcludent e semn bun, Big. Exista speranta. E important insa sa si crezi asta, optimismul mareste sansele de reusita. Te asteptam , asteptam si vesti. Sa-ti dea Domnul sanatate si puterea de-a crede ca sfarsitul nu e acum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...