Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11092

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vă salut şi eu!

Să nu vă aud cu scuze cum că din cauza vremii nu aveți chef de nimic şi că vă este somn! Hai, la treabă...că sunt multe de făcut! 

Eu am un principiu de bază, argumentat ştiințific. Cu cât te trezeşti mai devreme, cu atât îți oferă ziua mai mult timp de pierdut! Este o artă. :P:

Lăsând gluma deoparte, vă doresc să aveți o zi frumoasă! ❤️

samsara...🌹

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, samsara said:

Oemor:giveheart:, mulțumesc!

O zi frumoasă și ție.

Inourat la Brașov, dar e plăcut afară, un pic mai răcoare, numai bine.

A fost cald zilele trecute, este binevenită o doză de aer fresh. Mă gândesc cu groază la ce va fi pe perioada verii...printre betoane este groaznic. Aşa că vorba ta, este numai bine acum chiar dacă au scăzut temperaturile brusc. ❤️

Link to comment
Share on other sites

Vă salut şi eu!

samsara...🌹, dacă îți vine vreun gând să faci ceva yammy să mă anunți să fiu pe fază! Bine? Să fie flacăra la o intensitate potrivită, să nu se ardă! :P:

O zi faină să aveți! ❤️

 

Link to comment
Share on other sites

Heiiii,vă salut!

samsara,pentru tine! 🌹❤️

Zi frumoasă să aveți! Nu ştiu cum este vremea pe la voi, la mine încă sunt temperaturi scăzute dar mai zâmbeşte din când în când şi soarele printre nori.Cred că abia de miercuri încolo se mai încălzeşte. 😎

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, samsara said:

Oemor :star:.

Eu nu sunt pe acasă, dar ploaie, frig și toamnă târzie și aici 

Sa ai o zi minunată mâine!

Te îmbrățişez! 🌹

Zi frumoasă şi vouă, important este să fiți bine. Eu am mai intrat pe aici chiar dacă am "vorbit" singur. ❤️

O zi bună tuturor, mai ales celor care tot trag cu ochiul şi citesc dar nu scriu! :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, samsara said:

Neața :pink:.

Am revenit pe plaiuri brașovene. Pregătiri pentru Paști. Voi?

samsara...🌹

Noi? Nu ştiu alții ce planuri au, eu unul te susțin în pregătirile pentru sărbătorile pascale. Creştin ortodox fiind, nu mă agăț de acest aspect. Reperul meu este iubirea şi oamenii sinceri care sunt cinstiți şi corecți deşi nici celelalte categorii nu le încadrez la capitolul "duşmani". Avem un singur cer deasupra noastră, cel mai probabil ADEVĂRUL de acolo vine. ❤️

Link to comment
Share on other sites

Vă salut!

Un Paşte cu lumină şi iubire tuturor creştinilor ortodocşi! 

samsara 🌹...şi pentru familia ta şi toți cei dragi tot ce este mai frumos şi mai bun. Plus "prăji" pe care le încadrăm fireşte, tot la capitolul de mai sus. Cedez porția mea Dacianei, eu mă mulțumesc cu puțin. ❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...