Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

Daniela Catalina.

Daniela, dupa una pe care a iubit-o tata ( mai rau ca la tigani :doh: )

Catalina, dupa nasul meu, Catalin.

Oricum, sa stiti ca daca as avea ceva dulce, as manca eu, dar v-as lasa si voua. : rade:

Exista un Sfant Daniel prin decembrie, stiu pentru ca ma felicita mereu un fost iubit care e viitor popa. :ha:

 

La multi ani tuturor :)

Yelle, imi pare rau pentru tren. Unde pleci?

Iasi, dar fara chef si tragere de inima.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11084

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Numele meu? :o:

 

Oricum, nu se prea poate baza omul pe voi, la nevoie.

Nu vreti sa ne jucam sparnzuratoarea, ori vreun joc de cultura generala, ceva?

(mi-e pofta de gogosele din alea umplute cu crema de vanilie, choux a la creme parca le zicea, si as bea si o cafea)

Link to comment
Share on other sites

Numele meu? :o:

Numele tău :)

 

Melodia asta este genială din punctul ăsta de vedere. Se numește Alexandra, dar s-ar fi putut numi oricum, cred că au scris-o generic, ca pe un formulat de-ăla tipizat, completați numele pe linia punctată. Ar fi trebuit sa se numească "Numele tău".

 

Pro Musica - Alexandra.

 

Link to comment
Share on other sites

Ba da, iti pot recomanda mai multe pastilute pe care le poti cumpara la liber din farmacie, spre deosebire de banalul algocalmin, pe care ti-l dau numai si numai cu reteta. :rade:

Am uitat ca voi sunteti la munca, si nu ca mine, in vacanta. :yawn:

Viata nu e dreapta. :sunny:

 

Stii ce e cel mai rau in situatia aia? Daca iei pastile, dupa aia o sa ai timp sa regreti, pentru ca nu isi fac efectul imediat, dar nu prea mai ai ce face decat sa astepti. Ceva rapid si instant e mai bine.

Imi pare rau pentru tine. :( Vacanta really sucks.

 

Aprig, buna piesa aia. N-am auzit de ei pana acum, ca sa fiu sincer (desi cica sunt foarte cunoscuti... :unsure: mda :(). Dar am mai ascultat ce-am mai gasit pe-acolo, si canta misto. :)

Link to comment
Share on other sites

Da' nu inteleg de ce sa sucks, ori crezi ca ma duc la arat glia?

Nu, baiete, ma duc si cu treaba. E adevarat, as fi preferat sa-mi petrec vacanta zacand in pat, insa voi imbina utilul cu placutul.

Iete-te la el...

 

dupa aia o sa ai timp sa regreti, pentru ca nu isi fac efectul imediat, dar nu prea mai ai ce face decat sa astepti. Ceva rapid si instant e mai bine.

Asta imi aminteste de mine, atunci cand iti cer sa ma banezi, iar tu nu reactionezi imediat. :rade:

Link to comment
Share on other sites

:huh: Ce zisei de te atacasi asa, doamna? Eram sarcastic fata de sadismul tau fata de sarmanii care muncesc.

 

Asta imi aminteste de mine, atunci cand iti cer sa ma banezi, iar tu nu reactionezi imediat. :rade:

 

Asta inseamna ca nu sunt cel mai potrivit admin la care poti apela pentru asta. Exista metode mai rapide. :P:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...