Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11093

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cereți lichior de la Narcisa, acum, ca mai tarziu nu stiu daca mai are...

 

Ba , vedeti-va de treaba , ca si-asa mai am doar un pic pe fundul sticlei, zgarcitul de illu mi-a dat putin, din secure toporeste , si-a trebuit sa-l impart cu musafirii. Tin cu dintii de ce mi-a ramas, gandesc sa beau restul cand mi-ati da voi vreo functie sau vreun banut pe-aici, sa sarbatoresc cum se cuvine evenimentul :yahoo: . Din cauza ta, vespe, ma lua gura pe dinainte , ca te-apuca balbaiala taman acum! :think:

Link to comment
Share on other sites

Wow... Mai rar un RoAp asa furios incat sa spuna ca dispare forumul. Iubeste mult locul asta, nici macar in glumele lui seci nu ar fi zis in mod normal asa ceva. Nu-i priesc sarbatorile.

 

 

 

@RoAp: Calm down, apare altul. Ca doar nu degeaba eu sunt vesperala, nu tu.

PS: nu stiu cat e suspendat, dar pe 30 decembrie il dezleg la pește o zi. Mai sunt cateva ore si vesperala.com face șapte ani.

 

Ma cunosti bine. Am scris in sens de comunicare, de discutie libera, nicidecum de vreo forma de santaj cum aparent insinuezi.

 

Si da, pot confirma ca tu esti V, nu altcineva!

 

Ma pui sa folosesc functia search?

 

Oricum, danke tipo.

 

Esti Sef bun. Sau buna.

 

:d1:

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca e un OZN.

Acum cateva luni, cand locuiam cu fratele vitreg al fratelui meu vitreg (long story, cu asta), acesta o luase razna. O data, a stat o noapte intreaga ca sa vaneze extraterestri si, culmea, i-a si vazut. :rolleyes: Ce coincidenta. Ziua urmatoare, a stat o ora jumate sa ne povesteasca in detaliu tot ce s-a intamplat. I-am zis ca e nebun, sa o lase mai moale cu chestiile astea, ca extraterestrii nu ne vor vizita niciodata. :lol: Dar atunci m-am gandit... ia stai putin. Sa zicem ca nu sunt extraterestri. Dar ceva trebuie sa fie. Poate aparate ce apartin guvernului. American. NASA, adica. Daca insasi Luna e un aparat urias construit in scop de aparare? Un fel de scut impotriva invadatorilor, o nava, de fapt. O nava de razboi, sferica, cu tot felul de arme atomice si chestii... :hm:

Link to comment
Share on other sites

Cred ca a fost rapit de guvernul american, pasagerii fiind folositi in experimente de genul colonizarii planetei Marte. Toata lumea stie de programul asta. Dar nu prea exista voluntari, pentru ca e periculos. Asa ca au luat 200 de oameni si i-au pus in prima nava spre Marte, intr-o calatorie sortita pieirii pentru acei oameni nevinovati. Pentru ca... ghici ce? Nu vor avea parte de un drum de intoarcere.

 

Romanele SF si conspirationiste sunt preferatele mele. Mai ales daca le au pe amandoua. 1984. Genial. Fundatia - epic. Etc.

Link to comment
Share on other sites

Ma cunosti bine. Am scris in sens de comunicare, de discutie libera

 

Adică ... :think: te asigur că noi comunicăm liber, problema noastra e uneori doar ploaia de înjurături (a se citi discuţii libere) cu care ne binecuvântezi.

 

Cum te iei tu amu de vorbele mele şi nu zici nimic de decontarea aceea de la Manuc de care vorbea Yelle? :haha:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...