Jump to content
Vesperala Forum

Bautura preferata


amadino

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Berea Ursus la sticla. Singura marca pe care o beau.

 

Nu e intrecuta decat de sucul din conservele cu compoturi. Indiferent de fruct.

 

Cred ca am prin portbagaj cel putin cateva borcane... doar cu fructe. Le arunc cat de curand ca zornaie pe acolo. La vara cred. Am o placere diabolica sa beau doar sucul din compot. Dar nu cred ca mi-ar placea daca nu ar fi si fructele acolo.

 

La conservele metalice e si mai bine. Doua gauri in tabla si e rezolvata problema. Pot bea elegant. La borcane e mai rau fiindca de obicei dau pe mine de lacom ce mi-s. :)

 

Nu-i asa ca va ploua in gura? Ala de visine e cap de lista. Nu am vazut la conserva de metal inca. Mai cautam...

Link to comment
Share on other sites

Berea Ursus la sticla. Singura marca pe care o beau.

 

Nu e intrecuta decat de sucul din conservele cu compoturi. Indiferent de fruct.

 

Cred ca am prin portbagaj cel putin cateva borcane... doar cu fructe. Le arunc cat de curand ca zornaie pe acolo. La vara cred. Am o placere diabolica sa beau doar sucul din compot. Dar nu cred ca mi-ar placea daca nu ar fi si fructele acolo.

 

La conservele metalice e si mai bine. Doua gauri in tabla si e rezolvata problema. Pot bea elegant. La borcane e mai rau fiindca de obicei dau pe mine de lacom ce mi-s. :)

 

Nu-i asa ca va ploua in gura? Ala de visine e cap de lista. Nu am vazut la conserva de metal inca. Mai cautam...

 

 

Bere e un ceai..............deci iti place ceaiul ............rece

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Suc de fructe (nu prostiile alea carbogazoase), apa minerala, Coca Cola (Zero, nu imi mai place cel simplu...). La nevoie, as bea orice care este potabil si nu contine alcool si acid fosforic (Coca-Cola face exceptie) :) Urasc ceaiul si cafeaua :D:

Edited by Stelist_4_3v3r
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...