Jump to content
Vesperala Forum

La multi ani, Samsara!


Aida

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ganache, deci :confused:... cat pe ce sa cred ca vorbesti despre frunzele alea :rade: ! Pare un tort regal, fitos, nu chiar de toata ziua. Oricum, iti atragem atentia, draga Sami, ca salivatia trebuie sa fie in stransa coordonare cu actul inghitirii, in caz contrar apare hipersalivatia care ne va aduce grave probleme de sanatate. Cum crezi tu ca ne va fi bine daca salivam mereu la poze si de inghitit nu inghitim niciodata nimic ? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Ganache, deci :confused:... cat pe ce sa cred ca vorbesti despre frunzele alea :rade: ! Pare un tort regal, fitos, nu chiar de toata ziua. Oricum, iti atragem atentia, draga Sami, ca salivatia trebuie sa fie in stransa coordonare cu actul inghitirii, in caz contrar apare hipersalivatia care ne va aduce grave probleme de sanatate. Cum crezi tu ca ne va fi bine daca salivam mereu la poze si de inghitit nu inghitim niciodata nimic ? :cry:

Ganacheul e cea mai fina crema de cioco, iei ciocolata buna, milka, schogetten, lapte + amara , pui frisca lichida, le pui pe baie de abur, le topesti, le lasi la racit, le dai peste noapte la frigi si a doua zi spumezi cu mixerul :)

Pai, va invit la Timi la o degustare :mamba:

 

La multi ani, draga Sami! :)

Cea mai pozitiva persoana de pe-aici... (in contrast cu Narcisa :lol: )

Multumesc mult :)

Auci, daca te aude Narcisa ai imbulinat-ooo :fix:

Link to comment
Share on other sites

Auzi, daca te aude Narcisa ai imbulinat-ooo :fix:

 

Nu inca, tocmai ce-am aflat ca suntem in post si n-o sa fac rele taman acum, il supar pe popa si nu-mi mai da sacramentele alea... :think:

 

 

 

 

daca dispar, o sa stiti de ce.

 

:rade: Sefule, o sa stau non-stop cu ochii pe tine sa nu ti se-ntample cumva ceva rau. Si n-o sa treaca nici macar o zi fara sa ma rog cu piosenie pentru sanatatea ta :pray: .

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...