Jump to content
Vesperala Forum

Ultimul film vazut


paulvanorton

Recommended Posts

Drame vreau! Bine, nu musai. Am vazut doar Pursuit si I am Sam, asa ca multumesc.

De maine plec intr-un loc fara net (iei, ati scapat! :cheer:) si fara semnal la telefon, asa ca trebuie sa-mi fac provizii.

 

Daca nu te multumesc cele ramase.. > Push, Atonement(partial.. dar l-ai vazut..cred..), Hanna, Definitely Maybe.. Si acum ma opresc aici pentru ca imi vin prea multe in minte...si.. banuiesc ... exista si alte lucruri de facut acolo unde te duci.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Parca am fost facuti de-aceeasi mama!

Uite altul: Looper (2012) cu Bruce Willis (nu e asa ca-ti place Willis?)

Îmi place mult Bruce Willis :) Vai ce coincidenţ€. Mamă, zici? Narcisaaaa!? :shout:

 

Mie mi-a plăcut mai mult Terminator 2.

Orice Terminator... :dancing: Nu am preferinţă de număr...

 

Inca nu inteleg de ce ar urmari cineva Terminator. Si de maimulte ori? :blink:

 

Nu înţeleg nici eu... Pur şi simplu :think:

 

Si as prefera filme cu copii, nu pentru copii. In genul celor enumerate de mine.

Ceva cu Shirley Temple.

 

Cred ca e nevoie de un topic cu propuneri de filme

:rolleyes: bună idee!

Link to comment
Share on other sites

Blood diamond (2006) - nu a fost ceea ce cautam pentru dupa-amiaza asta, insa l-am urmarit pana la capat. E bun. Mi-a placut mult Djimon Hounsou. Acum, cand am aflat ca avea 42 de ani la momentul aparitiei filmului, era sa pic pe spate.

 

+ scurtmetrajul

Traind in Ro, povestile despre familiile plecate la munca in afara nu ma impresioneaza mai mult decat cele despre intreruperile de sarcina dinainte de '89. Este, evident, facut nu pentru romani si, ca in orice alt film romanesc, as vrea sa vanam premii pe la festivaluri si altfel decat cu drame tipic romanesti. Din nou, spun ca imi place pustiul. Edited by Yelle
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...