Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11092

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu te scuza, poate ca eu nu am precizat cum trebuia.

Da, e cu arta....de mic a inceput cu pictura, acum e cu design-ul grafic...sa mai zic si de muzica ? E rocker...

Cred ca m-am laudat destul, am facut si off-topic ! Ma opresc, imi cer scuze moderatorilor. :)

 

avem chatul!

 

deci e pe graphic design :) ala e profitabil

Link to comment
Share on other sites

Stiu dar e singurul lucru de pret pe care il am.

Sa stii ca nu e chiar asa, depinde cum vrei tu sa privesti lucrurile. Concentreaza-te pe ea, fa bine ceea ce faci, fa cu placere, dar nu o transforma in centrul universului tau. La fel cum nu trebuie sa faci nici un tel din a gasi pe cineva cu care sa te potrivesti. Va aparea el la timpul potrivit, sunt sigura. Insa bunica mea mai zicea un lucru bun, la tinerete se aleg partenerii de viata, cu cat trec anii cu atat iti va fi mai greu, vei vedea doar defectele lui. Cei doi, daca se iau mai din timp, cresc impreuna de-a lungul anilor, trag certuri ca nebunii, dar se modeleaza impreuna. Nu suntem perfecti...

 

Eu va salut pe toti, am lipsit din motiv de sezatoare :)

Link to comment
Share on other sites

Sa stii ca nu e chiar asa, depinde cum vrei tu sa privesti lucrurile. Concentreaza-te pe ea, fa bine ceea ce faci, fa cu placere, dar nu o transforma in centrul universului tau. La fel cum nu trebuie sa faci nici un tel din a gasi pe cineva cu care sa te potrivesti. Va aparea el la timpul potrivit, sunt sigura. Insa bunica mea mai zicea un lucru bun, la tinerete se aleg partenerii de viata, cu cat trec anii cu atat iti va fi mai greu, vei vedea doar defectele lui. Cei doi, daca se iau mai din timp, cresc impreuna de-a lungul anilor, trag certuri ca nebunii, dar se modeleaza impreuna. Nu suntem perfecti...

 

Eu va salut pe toti, am lipsit din motiv de sezatoare :)

 

Nu am de unde sa imi scot iubit stabil. Si nici nu iau unul la intamplare pentru ca e greu sa fii singura. Nu am mai avut o relatie mai lunga de trei luni din 2009.

 

La inceput de drum, e indicat sa fie cariera centrul universului meu. Mai tarziu, voi vedea ce mi se mai intampla.

Edited by Mnemosyne
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...