Jump to content
Vesperala Forum

Reclame Google Adsense siteuri romanesti tutorial cum le pun


pnv

Recommended Posts

salut, ma numesc nicu da prietenii imi spun moldo(porecla).... sunt din craiova.

 

salut.si eu sunt din craiova

adica nu pentru asta iti vorbesc,puteai sa fi si din moldova,din ..mai putin din bucuresti.

dar si eu am inceput tot cu cativa centi pe zi,..asa m-a frecat cam 3 saptamani

o sa-ti trimit un mesaj ca sa te intorc aici.sa vorbim de centi astia nenorociti

tu ai vorbit sincer si nu cred ca cineva s-ar supara daca ai pune link la site-ul tau

sa-l vedem si noi,poate mai dam un click pe link

sau poate ca o sa facem ceva mai mult

Edited by pnv
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uite aici linkul aici

eu am tot intrat pe forum da nu prea v-am mai vazut:D

daca un moderator imi modifica linkul sper sa nu imi dea si ban, macar un warn

 

 

bine.

e un site facut special, cumparat probabil ............o pacaleala

am vorbit cu el pe chat, sper sa fi inteles, mai vorbim maine aici

 

 

e un site facut special pentru ..of.

nu au trafic deloc. e doar ca sa ia bani din reclame goole...asa i-au mintit

din pacate niciunul din ei ei n-o sa ia nici macar un leu

 

Edited by pnv
Link to comment
Share on other sites

uite aici linkul aici

eu am tot intrat pe forum da nu prea v-am mai vazut:D

daca un moderator imi modifica linkul sper sa nu imi dea si ban, macar un warn

:rolleyes: nu suntem aşa de speriat;

îţi propun un link exchange :) poţi să vezi în josul paginii mai sunt unele. Poate fi adăugat şi al tău.

astfel de schimburi te pot ajuta să îţi dezvolţi siteul.

 

îmi va trebui doar o imagine cam de mărimea acesteia:

vesperala.png

Sper să te descurci să faci una. De nu reuşeşti, ceri ajutor pe aici şi sigur se găseşte vreo mână întinsă.

 

 

:v*:

Link to comment
Share on other sites

Era mai bine daca vorbeati aici, caci invatau si altii pentru atunci cand vor avea nevoie. Dar nu-i timpul trecut nici de acum incolo.

 

 

am spus pe sus, o sa scriu maine ...a fost o alarma falsa

cineva le-a vandut siteurile, amagindu-i ca o sa fac bani din reclame google adsense

evident ca n-o sa ia nimeni nimic, si totul e ...au luat teapa.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: nu descuraja omul. e un site ca oricare altul; îl poate dezvolta, dacă are puţină imaginaţie.

 

e drept, nu o să se îmbogăţească imediat :) dar experienţa merită

mai greu e dacă nu se priepe la construcţii... :think:

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: nu descuraja omul. e un site ca oricare altul; îl poate dezvolta, dacă are puţină imaginaţie.

 

e drept, nu o să se îmbogăţească imediat :) dar experienţa merită

 

as fi vrut..si eu am sperat sa fie asa

din pacate sunt site-ur facute special la agatat , copiate cu totul ..pre-fabricate.

nu exista nimic ..........e o inselatorie.

 

sunt smecheri care vand asa ceva.

iar el a platit cateva sute de lei, nu doar el desigur

 

nici macar unul din ei nu va lua un singur leu de la google adsense.

vor fi si banati desigur, pe nume, nu doar pe domeniu.

Edited by pnv
Link to comment
Share on other sites

:huh: da, aşa se întâmplă când nu-ţi faci siteul singur... cu clucruri la care măcar te pricepi...

 

unii câştigă mult deşi au doar bloguri, pentru că au ceva original pe ele...

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: nu suntem aşa de speriat;

îţi propun un link exchange :) poţi să vezi în josul paginii mai sunt unele. Poate fi adăugat şi al tău.

astfel de schimburi te pot ajuta să îţi dezvolţi siteul.

 

îmi va trebui doar o imagine cam de mărimea acesteia:

vesperala.png

Sper să te descurci să faci una. De nu reuşeşti, ceri ajutor pe aici şi sigur se găseşte vreo mână întinsă.

 

 

:v*:

 

Mie mi-e neclar exemplul dat.

 

Link to comment
Share on other sites

La iarna o tuica de Valeni.

 

Mi-era neclar de ce a folosit Sefa IConcert drept exemplu.

 

 

da, sefa ta are multe smecherii misto

 

nu am apucat sa va spun, am vorbit cu el, nu c-ar fi de la mine, ca eu sunt caine, n-am mama , n-am tata, si nici craiova de rahat.

doar pentru ca .....a platit bani,chiar cu gandul sa insele, si a fost el inselat

 

dar am vorbit cu el sa ne vedem maine dup-amiaza, i-am spus sa scoata reclamele.

poate mai scapa, eu cred ca are sanse...sa ne ocupam putin de site, sa aibe trafic natural, fara de care nu se pot face niciun fel de smecherie

traficul lui e zero..real, zero. e Zoro.

 

si mai vorbim maine aici, sa vedem ce se mai poate face.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

da, sefa ta are multe smecherii misto

 

nu am apucat sa va spun, am vorbit cu el, nu c-ar fi de la mine, ca eu sunt caine, n-am mama , n-am tata, si nici craiova de rahat.

doar pentru ca .....a platit bani,chiar cu gandul sa insele, si a fost el inselat

 

dar am vorbit cu el sa ne vedem maine dup-amiaza, i-am spus sa scoata reclamele.

poate mai scapa, eu cred ca are sanse...sa ne ocupam putin de site, sa aibe trafic natural, fara de care nu se pot face niciun fel de smecherie

traficul lui e zero..real, zero. e Zoro.

 

si mai vorbim maine aici, sa vedem ce se mai poate face.

 

cu care el?

 

Link to comment
Share on other sites

salut.... am vazut ca s-a vorbit deja despre prostiile mele:))... si ca sa lamuresc treaba cu siteu, l-am "facut" eu in dreamweaver, e primul site facut de mine cu toate ca nu am cunostinte html mai deloc. Am pus in ghilimele facut pentru ca exact ce am facut eu este sa iau un template de pe net, sa modific acol cateva chestii si sa dau copy-paste la anumite poze si texte de pe anumite site-uri. In domeniul constructiilor am lucrat, da' problema la mine e ca nu-s prea comunicativ, nu sunt bun de dat multe explicatii si de aceea am zis ca este mai usor sa copiezi:).

 

Ce pot sa spun este ca regret ca m-am grabit cu reclamele

... acum risc sa mi se inchida contu, si cum mi-a zis pnv risc sa nu mai pot sa imi fac alt cont pe numele acesta la google adsense. E chiar urata problema... deh, omu din greseli invata:((.

 

Maine am cateva intrebari pentru pnv si sper sa ma ajute si sa ma indrume cum anume sa procedez.

Vesperala eu zic ca ma descurc sa fac un mic logo, da mai astept putin ca nu sunt hotarat cum vor decurge lucrurile, poate fac o schimbare mai mare. o sa postez poza cand va fi site-u gata complect:)

Va rog sa va dati cu parerea daca voi avea contu inchis:(((

intr-o saptamana si 2 zile am facut 31de euro... bani facut din clickurile date de niste prieteni de pe calculatoarele lor.

Va multumesc

Edited by mold000
Link to comment
Share on other sites

salut.... am vazut ca s-a vorbit deja despre prostiile mele:))... si ca sa lamuresc treaba cu siteu, l-am "facut" eu in dreamweaver, e primul site facut de mine cu toate ca nu am cunostinte html mai deloc. Am pus in ghilimele facut pentru ca exact ce am facut eu este sa iau un template de pe net, sa modific acol cateva chestii si sa dau copy-paste la anumite poze si texte de pe anumite site-uri. In domeniul constructiilor am lucrat, da' problema la mine e ca nu-s prea comunicativ, nu sunt bun de dat multe explicatii si de aceea am zis ca este mai usor sa

 

itit bati joc de mine?

s-a vorbit de tine.........

noi suntem pe acest site, de aici ne stim.

nu vad cum altfel ai fi vorbit vreodata 3 secunde cu mine.

noi am vorbit pe videochat, dar ....ce?

aici mi trebuia nimic.,....?!

 

m-ai suparat cu "lamuririle tale", si o sa te lamuresc eu acum.

nu ai facut niciun site in dreamweaver

ai copiat o capcana pe pe banii ,pe care ai platitt-o, cu toata teapa, la pachet.

cineva ti-a promis ca ai sa faci bani asa.

o singura clipa sa mai faci smecheri cu mine si e ultima data.

esti liber.

 

 

 

nu-mi da mesaje.

te-ai **** pe mine.

Edited by vesperala
Link to comment
Share on other sites

chiar nu inteleg de ce te-ai suparat asa rau pe mine? imi cer mii de scuze.

nu vroiam sa fie asa prietenia noastra, regret k te-am suparat.

 

 

ma ****pe scuzele tale.

iti cer sa spui adevarul, atat.

cu noi nu e loc de facut smecherii...ori fa-le singur daca te tine.

Edited by vesperala
Link to comment
Share on other sites

tocmai ca am postat aici ca am nevoie de ajutor din partea voastra... si nu stiu de ce nu ma crezi, dami un template si iti pun pe el cum am facut si pe asta. nu inteleg de ce nu ma crezi.

Am fost eu prost ca mai bine taceam si ziceam ca tine si asa ma ajutai si pe mine.

te inteleg ca esti bun in ceea ce faci, da acum nu stiu cum sa ma comport cu tine ca sa ma ajuti.

m-am gandit sa iti spun adevarul de la inceput. si acum ca ti l-am spus ma faci ca pe dreaq.

Edited by mold000
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: o să îi treacă; nu-i rău, e doar furios.

 

pnv, atenţie la limbaj, că nu am chef de dat cu mopul şi deja mă simt în toaleta publică.

 

:resent: ce seară stricată...

Link to comment
Share on other sites

nu stiu de ce da' nu mai pot da edit.... aurel mi-ai zis ieri ca sa intru azi pe videochat sa te anunt la ce ora pot fi online dar nu inteleg iar de ce nu pot intra nici acolo:((... toate sunt impotriva mea bag de seama. Te rog eu nu mai fi suparat pe mine, am nevoie de ajutor si sper sa ma ajuti.

Nici nu stiu cum sa iti mai vorbesc ca sa ma inteleg cat de cat bine cu tine.

Mai am umpic si ma milogesc in ultimu hal... credema ca nu stiu cum sa fac sa ma intelegi mai bine cata nevoie am de sfaturile tale.

TE ROG AJUTA-MA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...