Jump to content
Vesperala Forum

Ce te-a amuzat / necajit azi?


Ally

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am trecut si eu eu prin asa ceva. Ii de apreciat mult asta. Insa exista o regula nescrisa.

Niciodata sa nu-l dezamagesti, cumva. E prietenul tau si in timp va fi posibil sa stai si in cap pentru el.

 

Ai s-o faci, is sigur. Esti de treaba.

 

 

Roap, complimentele tale ma onoreaza. Astazi ne-am facut din nou de cap. De data asta cu dinozaurii. Este un sentiment frumos...

Link to comment
Share on other sites

Pe mine m-a amuzat un smecheras azi dimineata intr-o clinica medicala.

Tip la costum cu pantofi de firma :lol: , tipul de cretin pe care-l iubesc eu enorm.

 

A indraznit sa se apropie de usa cabinetului unde era fie-mea la tratament , fara sa ceara voie personalului medical. Alea erau cam confuze.

I-am spus ca daca mai face un pas il pocnesc. Nu era coada, nu era nimic ce sa genereze situatia asta.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pe mine m-a amuzat un smecheras azi dimineata intr-o clinica medicala.

Tip la costum cu pantofi de firma :lol: , tipul de cretin pe care-l iubesc eu enorm.

 

A indraznit sa se apropie de usa cabinetului unde era fie-mea la tratament , fara sa ceara voie personalului medical. Alea erau cam confuze.

I-am spus ca daca mai face un pas il pocnesc. Nu era coada, nu era nimic ce sa genereze situatia asta.

 

Si-a facut pasu'? :crazy:

Edited by piko
Link to comment
Share on other sites

M-a necajit postarea de mai sus :( :console:

 

Gliphy, gandeste-te ca un astfel de gest, odata facut, n-ai cum sa-l mai repari. Aminteste-ti ca viata merita traita si ca pana la urma iti va rezerva si tie niste surprize placute, numai sa ai rabdare si tarie, sa treci peste momentele mai grele.

Link to comment
Share on other sites

M-a necajit postarea de mai sus :( :console:

 

Gliphy, gandeste-te ca un astfel de gest, odata facut, n-ai cum sa-l mai repari. Aminteste-ti ca viata merita traita si ca pana la urma iti va rezerva si tie niste surprize placute, numai sa ai rabdare si tarie, sa treci peste momentele mai grele.

 

Eu ti-am explicat niste treburi. Incepi sa ma enervezi.

 

 

 

Aveti dreptate. Credeam ca am pierdut o persoana in seara asta, si spre surpriza mea, acea persoana a venit la 00:30 din alt cartier pana la mine sa vorbeasca cu mine si cu bunica mea, sa clarifice situatia si sa spuna adevarul pe care eu l-am ascuns.. Acum totul s-a rezolvat si a ramas ca ne vedem maine dimineata. Ma simt mult mai bine ca a fost aici.

Link to comment
Share on other sites

:cry:

Practic, am sufletul sfasiat. A murit un fost elev de-al meu, a pierdut lupta cu leucemia. Ce dureros este. Am avut o relatie extraordinara cu el. M-a cuprins tristetea, nu suport inmormantarile, motiv pentru care detest si florile, imi amintesc de inmormantari.

Edited by Lucareli
Link to comment
Share on other sites

:cry:

Practic, am sufletul sfasiat. A murit un fost elev de-al meu, a pierdut lupta cu leucemia.

:(

câţi ani avea? mă întreb dacă îl ştiu, am avut şi eu un caz în anii trecuţi şi nu mai ştiu nimic de acel copil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...