Jump to content
Vesperala Forum

Ce te-a amuzat / necajit azi?


Ally

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai, ia fiti voi atenti aici, :allwrong: sa va intre bine-n cap, eu si frumusetea mea de motan suntem peste nivel, adica peste cota de avarie :ura: despre Mithras, nu stiu, nu ma bag, e prins sub foc incrucisat , sa se descurce , eu ma vait de pielea mea si-a pisoiului pe care-l reprezint. :rules:

Link to comment
Share on other sites

oook :)

inseamna ca pisoiul ala e prea frumos

ai o poza?

devine interesant

 

Mai, Barcuta, Mitu meu e frumos ca orice pisoi, ca are doi ochi, patru labute si-o blanita pe care si-o curata "cat de mare-i ziulica" . Ai vazut tu pisica urata? Unde mai pui ca a cazut de la etaj de doua ori si-a ramas cu semne particulare, de buna purtare! Ce-i drept, astea ii stirbesc din farmecul personal, dar nu-i drept sa ajunga pe internet cu defectele, eu cum o sa-l mai insor? :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Da'poi scuze :unsure:

n-am stiut :(

eu am vazut pisoias fara 1 ochi la varul meu..saracutul :( avea o problema si la un piciorus

da' ce a vrut sa faca cand a sarit?

ca daca e baiat ar trebui sa stea el la intrarea in bloc cu mainile in fata si sa prinda fata in brate .

Ce planuri ai cu el :lol:

cine va fi fericita?

vecina de la 5? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eonica, personal cred ca nemultumirea ta este indreptatita.

Imi asum si eu o parte din vina, in sensul c-am intervenit de multe ori cand vespe da sanctiuni, incercand sa taie raul din fasa. Mi se parea ca e prea dura, ca exagereaza si ca oamenii trebuie lasati sa-si rezolve singuri diferendele, ca au intelepciunea s-o faca. Eu -si nu altcineva -am acuzat-o de "sefie". A fost momentul cand a renuntat la a mai da ea insasi sanctiuni. Si a evitat sa mai intervina pana nemultumitul nu da " Report". Se pare ca n-am gasit o linie de mijloc. Se pare ca fara "dictatura" nu se poate. Acum n-o fi observat reportul tau, in caz ca l-ai dat catre ea( eu nu stiu cum este treaba cu acest buton, daca te adresezi unui anume moderator, administrator) nu stiu ce sa zic, a avut o perioada foarte dura din multe puncte de vedere. Pleca de dimineata, se intoarce maine seara. :airkiss:

 

mesmerize, :airkiss:

 

 

Link to comment
Share on other sites

din păcate eu nu am avut două zile net, fiind la serviciu. dacă aria nu e moderată, reportul ajunge la toţi adminii şi supermoderatorii deodată, şi se rezolvă destul de repede

dacă aria e moderată, softul boardului face ca reportul să ajungă doar pe email la moderatorul ariei, care trebuie aşteptat să apară să îşi verifice emailul...

 

un PM în plus unui supermoderator sau admin care se vede online ar fi o cale mai sigură, pentru cei grăbiţi

:(

 

 

aria respectivă probabil are moderator, la mine, la admini şi supermoderatori nu a ajuns nimic.

aşa că o oarecare întârziere în răspuns era de aşteptat, în funcţie de timpul celui ce o moderează

Link to comment
Share on other sites

am un user care nu şi-a validat contul. nu e bot, dar are un nick pe care cu greu l-aş putea accepta/valida, conţinând cam mulţi şesari pentru gustul meu... :( mă mai gândesc

 

:hm: mi-am amintit de caragiale, am făcut din 6 un 9...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...