Jump to content
Vesperala Forum

Fight music :P


florin7franky

  

3 members have voted

  1. 1. Ce melodie va place?

    • 1. Glen Hasard - Falling slowly
      1
    • 2. Eagles - Take It To The Limit
      2
    • 3. Little Big Town - Pontoon
      2


Recommended Posts

Fight music , un nou topic care sper să vă placă :smile: . Mai pe scurt un mic concurs în muzică :music:

 

Propunerile se transmit pe PM lui pufonel de duminica pana marti, apoi se fece poll-ul si se voteaza, iar castigatorul primeste... :flowers: virtuale si felicitari :lol:

 

Multa bafta tuturor :goodluck: si la cat mai multa muzica buna!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Din pacate am cam intarziat si n-am putut sa particip[, dar poate careva sa-mi explice si mie cum se voteaza? Deschis sau prin PM? si la cine trebuie trimis PM-ul? De asemenea propun sa se lungeasca perioada de inscriere la 30 minute si cea de votare la 1.5 ore, asa incat concursul sa fie gata la 23. :newbie:

Link to comment
Share on other sites

Din pacate am cam intarziat si n-am putut sa particip[, dar poate careva sa-mi explice si mie cum se voteaza? Deschis sau prin PM? si la cine trebuie trimis PM-ul? De asemenea propun sa se lungeasca perioada de inscriere la 30 minute si cea de votare la 1.5 ore, asa incat concursul sa fie gata la 23. :newbie:

După înscrierea participanţilor se creează un pool cu numele celor înscrişi , nu mai exista acuma deoarece l-am închis îl voi redeschide mâine seara după înscrierea participanţilor , cu numele fiecăruia se va alege numele participantului ce a posta melodia îndrăgita . Sper sa fi explicat bine :D: .Rămâne de văzut propunerea , nu ca ar fi rea deocamdată e la început jocul cu timpul se va mari si numărul participanţilor :smile:

Link to comment
Share on other sites

e ciudat...închiderea şi redeschiderea...

 

 

:nea: ne trebuie o idee...

sau topic nou în fiecare seară

E buna metoda, dar se poate face si mai simplu: sa fie votul la vedere si sa se numere votuirile la sfarsitul concursului in fiecare seara. Si eventual sa se tina si cont de castogatorii din fiecare seara si sa se stabileasca un castigator al lunii.

Link to comment
Share on other sites

E buna metoda, dar se poate face si mai simplu: sa fie votul la vedere si sa se numere votuirile la sfarsitul concursului in fiecare seara. Si eventual sa se tina si cont de castogatorii din fiecare seara si sa se stabileasca un castigator al lunii.

Voturile au fost numărate si au fost la vedere , l-am închis pentru a nu se mai vota :) , altfel nu sar mai fi terminat jocul :grin: . Cu castigatorul pe luna sunt de acord :yes: . Om vedea cum rezolvam si cu voturile , a fost ceva spontan deschiderea topicului , soluţiile se vor găsi din mers :smile:

http://www.vesperala.com/index.php?...st&p=130617

Link to comment
Share on other sites

wow...am de ales între cei 3 dragi supermoderatori ai mei azi?... :huh:

 

ok, am ales melodia lui NightShift... îmi place genul de muzică :)

Norah Jones & Willie Nelson - Wurlitzer prize

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...