Jump to content
Vesperala Forum

Ce va enerveaza cel mai mult?


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mda. Chiar il inchid. Din mai multe motive. Nu numai ca devine inutil, ci chiar daunator.

Ok. Sa stii ca, pe forum, nu folosesc subtilitati, pentru ca nu am de ce. Contrar parerii tale, eu, unul, nu cunosc pe nimeni de aici. E mai usor sa vorbesc direct. Dar nici asta nu se intampla prea des, pentru ca aici nu exista situatii care sa ceara asta. Doar cand ma enerveaza cineva.

Link to comment
Share on other sites

Ma enerveaza oamenii care cred ca au dreptate si nu accepta alte pareri. Iar atunci cand se dovedeste ca nu au avut dreptate, se supara ca nu ai intervenit la timp, pentru a-i contrazice. Cam acelasi gen de persoane care dau sfaturi fara sa le ceri. Si care se concentreaza mult prea mult pe amanunte, refuzand sa vada imaginea de ansamblu. Sut in gura, direct. Cel putin, in imaginatia mea. As vrea sa pot face asta unei persoane de genul asta. Bineinteles ca sunt mult prea Zen si nu pot face asta. Sunt inofensiv, din pacate.

Link to comment
Share on other sites

Ma enerveaza oamenii care cred ca au dreptate si nu accepta alte pareri. Iar atunci cand se dovedeste ca nu au avut dreptate, se supara ca nu ai intervenit la timp, pentru a-i contrazice. Cam acelasi gen de persoane care dau sfaturi fara sa le ceri. Si care se concentreaza mult prea mult pe amanunte, refuzand sa vada imaginea de ansamblu. Sut in gura, direct. Cel putin, in imaginatia mea. As vrea sa pot face asta unei persoane de genul asta. Bineinteles ca sunt mult prea Zen si nu pot face asta. Sunt inofensiv, din pacate.

 

Tu esti suparat pe a3.

 

Pe asta mizeaza si ei.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Am un mouse Logitech M185, și a început să nu mai meargă click mijloc (adică click pe rotiță). Este foarte enervant.

 

Când l-am luat, am luat două, unul pentru laptop. Așa că le-am schimbat între ele. Ca să descopăr că nici celui de la laptop nu-i mai funcționează corect click mijloc. Foarte enervant.

 

M-am uitat la emag, mouse-ul ăsta este cel mai ieftin Logitech pe care-l au în stoc, deci probabil o să mai iau două și pe astea le arunc, dar totuși este foarte enervant.

Link to comment
Share on other sites

Aaa, da? Eu invarteam din rotita aia numai atunci cand voiam sa derulez o pagina.

 

On: De ce sa ma deranjeze ceva cel mai mult? Nu ma pot enerva, simultan, toate? Eu sunt o persoana cu o capacitate de enervare mare. Ma enervez si singura, enervez si derutez si inamicul. :dancing:

 

(mai bag si eu cateva postarele cat mai pot :dancing:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...