Jump to content
Vesperala Forum

Ce nota ne acordam azi ca stare de spirit?


amadino

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma doare capatinaaaaaaaaaaa !!!!

Si am si nervi pe deasupra  :ph34r:

Inca 2 ore de stress ....

Ei, acum dupa trei ore ti-ai mai revenit ?, daca nu.... uite te ajut :doctor:

Edited by Black Hawk
Link to comment
Share on other sites

Pentru neglijenta 4.

 

Am uitat geamul deschis la bucatarie dimineata.

 

Si l-am gasit pe Diavol(pisica din dotare) cam subrezit. Adica scandura de frig.

 

Nici sa mai cerseasca haleala sau atentie nu mai stia. Cred ca i-am mai tocat o viata. El ca el, s-a refacut cu o conserva(primul ajutor) dar bietele flori au cam trecut in lumea dreptilor. Alt cosmar de-al meu. Udatul florilor dimineata. Bat campii.

 

Dar maine am in plan un zece.

 

Trebuie sa mentionez ca las toate usile de interior deschise fiindca altfel stresez bestia. Si inchid sursa de caldura la plecare.

Link to comment
Share on other sites

yupiiiiiiiiiii !!!!!!!! Sefu e prezent astazi  :lol: Sper sa am mai putin de munca sa pot tainui cu voi. Deci deocamdata sa zicem 9 ... sunt bine dispusa si am chef de sotii ... :hurray:

Sotii ??! :blink:

Edited by Black Hawk
Link to comment
Share on other sites

Da, ma prefac ca muncesc dar eu sunt cu voi :lol:

Cind deschide usa, hop si eu cu alta ferestra pe birou, ma intreaba ceva, eu sunt cu mintea aiurea dar raspund serioasa, inca mai reusesc sa fiu concentrata si sa dau raspunsuri bune .

Am mult de lucru dar .... voi incerca sa fac cit se poate de putin :lol: si sa vezi spre sfirsitul zilei , adica de pe la ora 16 incolo cum dau din colt in colt, sa vezi cum ii dau bataie .... Si poate ca daca ajung la nota 10 ma duc si cu colegii sa mincam la un restaurant :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...