Jump to content
Vesperala Forum

Pe cine ai vrea să cunoşti în realitate?


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mami, tu nu stii ce a pus piaza rea printre randurile alea! Adica, sper ca nu stii. :lol:

A lansat o lovitura foarte grea, ataca fix unde-i calcaiul lui Ahile. cred ca nici tu nu stii ce neam ai la poarta. Sper insa sa vina o zi cand se va invarte roata. :lol: Dar, si mai mult sper sa nu vina. :)

Link to comment
Share on other sites

Pf. Am inteles ce e PS. Tu nu mi-ai fi explicat nici daca te tineam de picioare cu capul in jos, la un balcon de la etajul 20.

Am zis ca poate o sa vorbesti civilizat si nu o sa creezi valva, si o sa iti schimbi atitudinea. Pe care, sincer si direct, o urasc! Eu nu mai am rabdare si nici nervi sa stau sa te conving de ceva sau sa suport prostiile tale.

Nu e ca si cum ai fi incercat sa corectezi ce trebuie, asa ca nu o sa ma razgandesc niciodata. Daca vrea altcineva sa scoata sanctiunea (nu stiu cine ar vrea sau cine ar putea), bine. EU, NU!

 

Esti sigur ca ai facut PS la tot ce ai scris? Sigur nu ti-au scapat niste postari care nu ar trebui vazute? Fa PS si la mesajele personale.

Atunci cand scrii, o sa am grija ca, daca e ok din punct de vedere al limbajului, postarea sa apara. Daca nu e ok, nu apare.

 

Link to comment
Share on other sites

Pf. Am inteles ce e PS. Tu nu mi-ai fi explicat nici daca te tineam de picioare cu capul in jos, la un balcon de la etajul 20.

Am zis ca poate o sa vorbesti civilizat si nu o sa creezi valva, si o sa iti schimbi atitudinea. Pe care, sincer si direct, o urasc! Eu nu mai am rabdare si nici nervi sa stau sa te conving de ceva sau sa suport prostiile tale.

Nu e ca si cum ai fi incercat sa corectezi ce trebuie, asa ca nu o sa ma razgandesc niciodata. Daca vrea altcineva sa scoata sanctiunea (nu stiu cine ar vrea sau cine ar putea), bine. EU, NU!

 

Esti sigur ca ai facut PS la tot ce ai scris? Sigur nu ti-au scapat niste postari care nu ar trebui vazute? Fa PS si la mesajele personale.

Atunci cand scrii, o sa am grija ca, daca e ok din punct de vedere al limbajului, postarea sa apara. Daca nu e ok, nu apare.

 

 

Nu Papi.

 

Imi dai voie sa scriu? :rade:

 

Lasa ca te iert.

 

Esti de treaba.

 

Dupa cum observi m-ai inspaimantat si iti fac toate poftele doar doar o sa ma eviti.

 

PS se intelege. :hatoff:

 

 

 

 

 

 

Ba stiu si am avertizat sa va opriti la poarta lui, ca inauntru face prapad! :mafia1: E specific pentru el: se da lovit si , cand crezi ca l-ai dat gata, iti da mat din doua vorbe.

 

Ati incurcat vitejii.

 

:bighug:

 

Esti sigur ca ai facut PS la tot ce ai scris? Sigur nu ti-au scapat niste postari care nu ar trebui vazute? Fa PS si la mesajele personale.

 

 

 

 

 

Edited by Radu_RoAp
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...