Jump to content
Vesperala Forum

Ultimul film vazut


paulvanorton

Recommended Posts

Cândva, la începutul anilor 90, au dat la TVR integrala Charlie Chaplin. Nu stiu dacă am văzut chiar tot, dar în afară de 2-3 porcării făcute la bătrânețe, ce am văzut mi-a plăcut. Dictatorul ia notă specială. Și tot deosebit este Monsieur Verdoux, în care Charlie Chaplin joacă un criminal :blink:

 

(De fapt filmul ăsta nu mi-a plăcut, mi s-a părut doar foarte atipic.)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Am văzut și eu Theory of Everything. Foarte bun actorul, nimic de reproșat, dar nu i-a plăcut scenariul. Mă așteptam mai mult la ceva în genul Beautiful Mind, dar n-a fost să fie.

 

Am mai "văzut" și Interstellar, dar am adormit la jumate. O să încerc să-l termin zilele-astea, să vedem.

Link to comment
Share on other sites

guardians of the galaxy- dupa ce am vazut the avengers si guardians of the galaxy m-am decis, tre' s vad candva tot ce-a scos marvel :lol:

drive(2011)-ok'ish,l-am vazut mai mult cand eram "catatonic" aseara de la somn, might rewatch sa-mi fac alta parere.

si ma mai apucasem de memento, o sa-l continui mai tarziu

Link to comment
Share on other sites

Iron man, 1, 2, 3-ul l-am oprit la nici jumate din film. (e a 2-a incercare sa-l vad pe tot. e aproape imposibil sa-l duc pana la capat, nu stiu de ce)

Hulk, acceptabil, nu ma asteptam sa fie asa ok :lol:

revazut The Avengers, am ajuns la jumatate cu Memento, candva trebuie sa-l termin..adica sa-l reiau de la capat si sa-l vad complet si serios. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...