Jump to content
Vesperala Forum

Nouă ne lipsiţi


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
...mie mi-e dor de Narcisa :rose:

 

Deci asaaaa :rade: ...ti-e dor tie de Narcisa, pe care uitasi c-o vazusi de dimineata :ha: si dupa cateva ore lipsa ma treci pe lista datornicilor :yahoo: ...pentru asta, :airkiss:

Treaba multa pe capul meu astazi, asistent la teza unica de la lb. romana, redactare referat pentru un simpozion, apoi orele mele de la clasa.

 

De piko mi-e dor si mie, pacat ca nu e reciproc :sorry: ... adica lui nu-i e dor de niciunul dintre noi? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Deci asaaaa :rade: ...ti-e dor tie de Narcisa, pe care uitasi c-o vazusi de dimineata :ha: si dupa cateva ore lipsa ma treci pe lista datornicilor :yahoo: ...pentru asta, :airkiss:

Treaba multa pe capul meu astazi, asistent la teza unica de la lb. romana, redactare referat pentru un simpozion, apoi orele mele de la clasa.

 

De piko mi-e dor si mie, pacat ca nu e reciproc :sorry: ... adica lui nu-i e dor de niciunul dintre noi? :confused:

 

Ii este dor, is convins. E in criza de personalitate.

Link to comment
Share on other sites

Ii este dor, is convins. E in criza de personalitate.

 

Pai , cine a scapat de criza asta? Ca vespe s-a ingrijit sa nu-i scape niciunul dintre noi nevaccinat...si-apoi fiecare dintre noi avem acul propriu , si fereasca Sfantul sa mirosim vreun afront, fie el cat de minuscul, de potential...si-apoi ce daca e virtual, exista si gata, musai sa plecam de la premisa ca celalalt cand a atentionat , a opinat, a sugerat, a vrut , de fapt, sa ne ia capul. Si e foarte bine sa-l desfiintam din capul locului :ang: :lol: :rade: Vespeeee, ia nota de faptul ca RoAp si cu Narcisa doresc sa viziteze arhiva. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

.......nu pot sa intru cand am ban :wall: ........

 

 

Suspend....is somehow a difference :rolleyes:

 

Oricum, am convingerea ca nimeni nu pune la inima reala situatii din acestea.

Daca vom invata sa facem diferente si/sau sa ne asumam raspunderi, vom avea castig pe termen lung, si nu doar aici, aici este nesemnificativ fata de viata reala, cea la care in fapt ma refer.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
:huh: şi tu vezi vreun scandal aici....

:focus: faci ce vrei, ca fiecare de aici

dar dacă din aşa ceva vrei să pleci , cam ce moderator vroiai să fii...

 

nici nu puteam sa fiu.

ideea e ca am si imaginatia bolnava si ... oricum nu avea rost.

Dupa cum ziceam ... nu merit.

Edited by kykykyky
Link to comment
Share on other sites

O sa va lipsesc eu (sau poate nu).

Trebuie sa ma regasesc dupa tot scandalul aceste dintre mine si roap.

 

Nu stiu daca o sa mai revin.

Asa ca salutari :rose: :pink-star:

 

Te-ai certat tu cu RoAp? Probabil prin MP :sorry: ...Dar eu sunt sigura ca l-ai inteles gresit, kykykyky, cu totul altceva a vrut sa spuna RoAp, nu ceea ce ai inteles tu. De lipsit , fii sigur c-o sa ne lipsesti. Si sa mai fii sigur ca te asteptam cu bratele deschise. Si cu incredere . Sa nu uiti asta. Adica sa nu uiti ca te iubim, ok? :hug: :airkiss:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...