Jump to content
Vesperala Forum

De ce a trecut găina strada?


gabiseN

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Defapt gaina a stat pe loc, tot timpul, ea nu a trecut niciodata strada ci strada a trecut pe sub ea, in plan transversal cu orientarea acesteia, stradă pe a carui suprafata se aflau tot felul de masini si alte obiecte, in miscare, unul dintre acestea atingand, adica tangential, spatele arcuit al gainii, ce privea mirata la soseaua ce se afla in plina translatie pe sub ea.

 

In consecinta, situatia de fata absolva gaina de orice imprudenta, punand sub acuzare directa, partea carosabila, cu tot cu marginirile de trotuar, aceasta efectuand manevra de deplasare in lateral, fara sa se asigure daca din directia marginala nu vine vreo gaina in stationare. Este asa numita manevra - Cap3Buzias...extrem de periculoasa pentru drumuri incepatoare.

 

Este o tragedie fara precedent, zeci de gaini sfarsind calcate de strazi scapate de sub control.

 

Masura in astfel de cazuri, este fara drept de contestare, ridicarea dreptului de planeitate si continuitate a strazii, aceasta putand fi divizata si/sau alocata podurilor ori tunelelor

Link to comment
Share on other sites

Dacă nu ne faci un program in C++ tot degeaba :lol:

 

 

Cplusplus-ul "este un limbaj multi-paradigma cu verificarea statica a tipului variabilelor ce suporta programare procedurala, abstractizare a datelor, programare orientata pe obiect".

 

Nu cred ca ar proteja gaina prea mult :D:

Link to comment
Share on other sites

Cplusplus-ul "este un limbaj multi-paradigma cu verificarea statica a tipului variabilelor ce suporta programare procedurala, abstractizare a datelor, programare orientata pe obiect".

 

Nu cred ca ar proteja gaina prea mult :D:

 

Aa! Şi eu care am crezut ca C++ul e o chestie în care se scriu nişte cuvinte şi nişte paranteze ca să-ţi arate ca 1 cu 1 fac tot 2.

Link to comment
Share on other sites

Aa! Şi eu care am crezut ca C++ul e o chestie în care se scriu nişte cuvinte şi nişte paranteze ca să-ţi arate ca 1 cu 1 fac tot 2.

 

Care-ai crezut...

 

Ne pierdem de gaina

Link to comment
Share on other sites

Eu stiam ca bancul asta este clasicul banc american, si toti americanii stiu raspunsul. Si era ceva de genul: "Why does the chiken cross the road?" "So it can get on the other side". Simplu :D:

 

Hai măă! Ne strici tu repede gluma. Sau nu...Mă aveam foarte bine cu ea şi spunea că niciodată n-ar fi trecut strada :( Acum sunt răvăşit şi vreau să aflu ce a fost in capul ei.

Link to comment
Share on other sites

Verzi cu dungi roz. Da' tot o vreau înapoi :(

 

 

au luat-o astia drept trecere de pietoni mai ales daca era noapte...reflecorizantele astea is periculoase...ea neatenta ca-i statea capul la ce a scris orpheus aici...normal ca incerca si ea sa inteleaga...uite deh...acum ii sta capul unde ii stau picioarele :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hai măă! Ne strici tu repede gluma. Sau nu...Mă aveam foarte bine cu ea şi spunea că niciodată n-ar fi trecut strada :( Acum sunt răvăşit şi vreau să aflu ce a fost in capul ei.
:lol: :lol: :lol: chiar m-am distrat cetindu-va

 

so, o fi vrut sa fie si ea odata-n viata blonda :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

Nu.. E sinucidere curata. E clar. Institutul "Cantacuzino" a emis un comunicat, secret(comunicat într-un cerc restrâns de istorici) prin care anunţa că găina avea gripă porcină. Acesta a fost mobilul treceri în nefiinţă a dânsei, recte, găina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...