Jump to content
Vesperala Forum

Ghişeu " reclamaţii"


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pardon, eu glumeam, pupam, tachinam, ironizam, satirizam, ma amuzam...niciodata nu reclamam ( ca nu am dovezi...palpabile) :flowers: :airkiss:

fiind topicul acesta deschis la FUN (Amuzament) , puteţi continua...

Link to comment
Share on other sites

opaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

fusei pomenit

vai de mine, pacatele mele, eu cel mai...simpatic

acum ''necuratul'' din mine:

ahaaaaaa,

dupa ce ca iei toti pupici lu' blue, aspiri la soarele rosu, si asta doar pentru a ne lasa pe noi in bezna, mai cutezi sa ma reclami?

las ca te aranjez eu, prindea-ti-as coada....ca singur tot te stradui in zadar

 

si cum la reclamatii, si tampenii sunt imbatabil o reclam pe vesperala

ca prea a acaparat stelele toate

Link to comment
Share on other sites

sa-mi fie cu iertare, n-o lua tu prin invaluire, ca "verba volant, scripta manent". Problema e simpla:" ...soarele matii !" are sau nu semnul acela (!) care ii da o alta conotatie ,de-a dreptul injurioasa? areeee...rog juriul sa retina aspectul legat de coada,care-l inculpa pe parat fara drept de apel. Pe cale de consecinta, cer daune morale si materiale: doresc ca cele morale sa fie transformate tot in materiale, fiind mai practice. Retineti ca si-a dat arama pe fata, deconspirand si motivul real al disputei: simpatia anumitor doamne din forum...ma iubeste femeileeee...si e moarte dupa mineeeee. :yorn: Incheiat pledoaria .

In dubio, pro reo... :drunk: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

imi chem avocatul personal:

''onorat juriu, luati aminte la anumite aspecte legate de gradul imens de simpatie al reclamantului, recte> ma iubeste femeile, si e moarte dupa mithres<

parca s-ar ocupa de pompele funebre, sau mai rau le suceste mintile bietelor domnite inocente

...de daune nu poate fi vorba, caci in acest fel ( cu lovele multe) va fi definitiv tinta inimilor sfarmate, stiind ce martisoare sa puna acolo......pe rever''

 

a spus soarele tău.

have fun.

le ai cu soarele?????????????

credeam ca doar stelele-s vesperalei

Link to comment
Share on other sites

a spus soarele tău.

have fun.

al meu sau al mamei...ce mai conteaza, doar suntem o familie...vedeti ce dereglare psihica mi-a produs...ce impact teribil , incep s-o iau razna de tot...solicit daune cat mai mari,sa nu-i mai ramana niciun franc sa dea pe la avocati...deja vad c-a mituit un judecator.

 

Nu s-ar putea să lăsaţi astrul zilei în pace? Vă reclam forurilor zeieşti!

Ce spuuuui? Unde reclami? Fii draguta si du si reclamatia mea, am tras-o la xerox.

Link to comment
Share on other sites

ce judecator?????????????

am pile la ministru justitiei...ce daca-i interimar?

hai ca sunt generos,

iti cedez norii, cu minunata lor apasare sau racoare, dupa caz

 

 

si mai reclam faptul ca pe acest topic, sus, imi apare o banda de avertizare roz cu anuntul: se aplica regulamentul....

prefer orange! :ping:

Edited by puiu.t
Link to comment
Share on other sites

Ia uitati-va ce se alese din blana motaneilor...parca-s stransi din petice...naparliti ca vai de ei ,dar cu chef de tranta! Eu reclam faptul ca mie nu-mi apare o banda de avertizare cu anuntul referitor la regulament, or fi la altii puse cate doua, ca asa e pe lumea asta, sau o fi dar ati dat-o pe invizibil, drept pentru care sa nu ma certati daca mai uit de el si-l interpretez cum m-o lumina Dumnezeu. Daca va hotarati sa dati curs reclamatiei, vreau banda cu dungi perpendiculare pe axa forumului, in partea dreapta.

Edited by Narcisa
Link to comment
Share on other sites

Referitor la regulament, ma-ntorc si zic: sa se revizuiasca in sensul limitarii numarului de ID--uri...pen'ca nu vad de ce trebuie sa sufar in fiecare zi pentru ID-urile vecinilor laudarosi...unii au esentiale multe, altora le palpaie unicul esential...cei lipsiti de noroc au numai neesentiale (dar n-ar recunoaste sa-i pici cu ceara) . Pe scurt, discriminare ,la care regulamentul nu face nicio referire. Rog sa reveniti cu precizari , fenomenul tinde sa scape de sub control. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...