Jump to content
Vesperala Forum

Credeti in vrajitorie , blesteme,descantec?


Recommended Posts

Personal inclin si sustin ca nu exista asa ceva, sunt doar ritualuri si un mod de a face bani, cand omul este necajit si nu mai are solutii in disperare de cauza, recurge la astfel de "ajutoare"... sunt destui care te ametesc ca au har, se folosesc de momentul respectiv, nu fac decat sa exploateze necazul, durerea si scot parale bune din asta...solutia pentru asa ceva... :hunter: :ghost:

Link to comment
Share on other sites

Mie imi este teama sa ma si gandesc la farmece, vraji ^ stuff. :whitch:

Au fost situatii in care am dat banii ceruti (de altfel nu multi) la ghicitori din astea "nomade" numai ca sa ma lase in pace, sa nu mai insiste si sa nu-mi ghiceasca nimic :fear: :pray:

Edited by tequila
Link to comment
Share on other sites

O figurina reprezentand un elefant cu trompa in sus aduce spor in casa, progres.

Eu as prefera o figurina paralelipipedica, incastrata in perete, cu usa care sa se deschida pe baza unui cifru si plina de hartii cu poze ale unor presedinti americani...

Ce zici, as avea parte de cva spor si progres? :lol:

 

 

Mie imi este teama sa ma si gandesc la farmece, vraji ^ stuff. :whitch:

Au fost situatii in care am dat banii ceruti (de altfel nu multi) la ghicitori din astea "nomade" numai ca sa ma lase in pace, sa nu mai insiste si sa nu-mi ghiceasca nimic :fear: :pray:

:imao:

Zi-mi si mie pe ce traseu umbli, cand n-am bani sa stiu unde sa ma postez.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

o figurina paralelipipedica, incastrata in perete, cu usa care sa se deschida pe baza unui cifru si plina de hartii cu poze ale unor presedinti americani...

 

mi-a placut...cei mai indreptatii sa raspunda la intrebarea cu Credinta in Vrajitorie si Belsteme...

 

avem vreo(un) nord american in forum sa ne lamureasca :yeap:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...