Jump to content
Vesperala Forum

Sfaturi IT utile - Aplicatii - Drivere - Suport tehnic


Recommended Posts

Pentru cine are nevoie de un sfat, o parere, o idee din domeniul IT, puteti sa faceti apel la link-ul urmator:

 

 

 

Pe pagina, la Zona IT exista si o casuta de Shoutbox unde se pot pune intrebari la care vom raspunde cat se poate de repede. Unde se doreste si unde este posibil, putem interveni si cu ajutorul programului online Team Viewer ! Acolo unde vom putea, vom ajuta neconditionat !

Edited by vesperala
eliminat link
Link to comment
Share on other sites

 

 

visezi ca ai venit in comuna primitiva aici?

ai noroc ca nu e site-ul meu ca-ti bagam o otrava de mai intrai pe net doar dupa ce schimbai windows-ul

 

ce tupeu ordinar ai in tine..sunt atatea topice aici,unele poate fara un raspuns profesionist

sigur am avea nevoie de tine ca sa ne convingi ca te pricepi si la calculatoare, nu doar la ordinarii

ai venit sa arunci 5 vorbe stupide si nerusinate

e un magzain acolo, ...vi aici si faci reclama la un magazin online

daca era acesta site-ul meu nici n-apucai sa mai iesi viu de aici,eram ultima ta imagine in windows

ai noroc ca sunt decat un guest oarecare fara nicio valoare in acest loc

 

si evident ca nici spam nu sti sa faci,nici n-am de gand sa te invat fara 500 de euro

linkurile trebuie puse intr-un context anume* ca aibe valoare pentru google sau orice alt motor de cautare

al tau va valora exact cat tine, adica zero.

Link to comment
Share on other sites

Exact cum ai spus si singur, esti un oarecare fara valoare !!! Link-ul l-am pus nu pentru google, "istetule", ci pentru persoanele care au nevoie ! Daca am fi toti asa isteti ca tine poate ne mutam pe Luna pana acum ! Iar anuntul nu are treaba cu magazinul ! Se refera strict la partea de ajutor ! Oricum nu ma asteptam la un istet ca tine sa cumpere ceva de acolo !! Si verifica-ti vocabularul tarane !

Link to comment
Share on other sites

Exact cum ai spus si singur, esti un oarecare fara valoare !!! Link-ul l-am pus nu pentru google, "istetule", ci pentru persoanele care au nevoie ! Daca am fi toti asa isteti ca tine poate ne mutam pe Luna pana acum ! Iar anuntul nu are treaba cu magazinul ! Se refera strict la partea de ajutor ! Oricum nu ma asteptam la un istet ca tine sa cumpere ceva de acolo !! Si verifica-ti vocabularul tarane !

 

habar n-ai de calculatoare, nu faci doar spam ordinar ci chiar inselatorie cu prostiile tale

pana la urma esti doar un mic prostanac care-si inchipuie ca-i va merge orice smecherie de rahat

 

nu am ceva impotriva linkurilor straine pe site, atat timp cat cei care le pun au putin obraz si nu le arunca asa ca la caini

 

te anunt ca azi linkul tau o sa dispara

datorita mie,chiar daca eu nu am nicio valoare aici

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...