Jump to content
Vesperala Forum

Fenomenul Twilight


malitzia

Recommended Posts

Eu nu inteleg de ce e asa frumos pt voi , sincer mi se pare slabut filmul

e mai mult science fiction , decat de dragoste

 

deci vine aia in scoala , ala se tot tine dupa ea , si la un momement dat tot ala ai zice nu ar trebuie sa tii dupa mine ....

cat depre felul in care fuge el prin copaci , mi s-a parut prea iesit din comun , ( nici predator nu putea asa)

apoi e cu colegii ei , ai spun ,, bai ce ai parca ai fi vazut vreun vampir,, ( deja stie toata lumea)

atata drama in film .....

 

nu inteleg de ce va place asa de mult

 

Imi puteti da voi un raspuns ? :hatoff:

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg de ce e asa frumos pt voi , sincer mi se pare slabut filmul

e mai mult science fiction , decat de dragoste

 

deci vine aia in scoala , ala se tot tine dupa ea , si la un momement dat tot ala ai zice nu ar trebuie sa tii dupa mine ....

cat depre felul in care fuge el prin copaci , mi s-a parut prea iesit din comun , ( nici predator nu putea asa)

apoi e cu colegii ei , ai spun ,, bai ce ai parca ai fi vazut vreun vampir,, ( deja stie toata lumea)

atata drama in film .....

 

nu inteleg de ce va place asa de mult

 

Imi puteti da voi un raspuns ? :hatoff:

 

Sigur ai vazut Twilight?

 

Fiecare rezoneaza cu ceva ce se afla in interiorul lui...Unii rezoneaza cu Twilight, altii cu Matrix, altii cu Predator , altii cu Ghotica.

Link to comment
Share on other sites

Sigur ai vazut Twilight?

 

Fiecare rezoneaza cu ceva ce se afla in interiorul lui...Unii rezoneaza cu Twilight, altii cu Matrix, altii cu Predator , altii cu Ghotica.

 

Sigur ai vazut Twilight?

adica m-a iei in ras

 

 

 

totusi topicul zice , absolut orice despre Fenomenul Twilight ( trebuia sa scrii doar pt fani )

 

 

Nu am inteles de ce v-a place pana la urma

Link to comment
Share on other sites

Gabriel sincer nu inteleg ce ai in ultima perioada incat crezi ca toti te iau in ras sau nu stiu ce alte intentii au.

Daca nu-ti place un film, clar ca nu vei intelege de ce altora le place. La fel cum mie nu-mi plac deloc motoarele, dar asta nu inseamna ca ma intreb oare tie de ce iti place.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 years later...

Am incercat si eu sa vad unul dintre filme, prin 2009 cred, ma tot bateau niste pusti la cap cu el. N-am rezistat pana la final, insa chiar imi pare genul de film pentru adolescenti. Pe vremea mea ne uitam ca disperatii la Cruel intentions... stiu ca-s mai multe, insa noi ne uitam la ala cu S.M. Gellar, Reese Witherspoon si frumuselul ala, am uitat cum il chema. :crazy:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...