Jump to content
Vesperala Forum

Livrare flori in Iasi


younon

Recommended Posts

Sunt Iulian si locuiesc Bucuresti si vreau sa trimit un buchet mamei mele din Iasi. Acum ceva timp am aflat de existenta unui site floriiniasi.ro cu ajutorul caruia pot face astfel de livrari. Ce parere aveti despre el? Cei ce ati facut comenzi aici va rog sa-mi spuneti daca aranjamentele sunt precum cele de pe site, daca livrarea se face la timp, daca florile sunt proaspete…etc, ca sa-mi pot face o parere. Astept raspunsurile voastre.

 

Link to comment
Share on other sites

Eu de ex am primit de ziua mea (in decembrie) niste trandafiri de la cineva din Timisoara (eu fiind din Iasi). Ft frumos buchetul.. florile erau faine, nu erau ofilite.. etc.. ft ft frumos. Numai ca nu stiu prin ce firma s-a facut comanda. Si degeaba am intrebat eu, ca nu mi s-a spus.

Link to comment
Share on other sites

Eu de ex am primit de ziua mea (in decembrie) niste trandafiri de la cineva din Timisoara (eu fiind din Iasi). Ft frumos buchetul.. florile erau faine, nu erau ofilite.. etc.. ft ft frumos. Numai ca nu stiu prin ce firma s-a facut comanda. Si degeaba am intrebat eu, ca nu mi s-a spus.

:) trebuia întrebat cel care le-a adus de la ce firmă este

Link to comment
Share on other sites

Ba cred ca da.. Numai ca.. iti dai seama ca numai grija cutiei n-am avut eu atunci :D:

de obicei când e ceva de la cineva drag, păstrezi şi ambalajul

 

:) mă gândeam că nu era exclus să mai ai cutia, dacă nu s-a întâmplat foarte demult

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...