Jump to content
Vesperala Forum

bandaj la cap


KyKy

Recommended Posts

azi am avut o neintelegere cu un coleg iar el mi-a spart o vaza de flori in cap si a inceput sa imi curga sange pe frunte.

Am fost la cabinet unde mi-a aplicat un bandaj si mi-a fost recomandat un spital.

Acolo m-a tuns si ma bandajat si m-au lasat acasa.

E normal ?

Edited by kykykyky
Link to comment
Share on other sites

să iei vaze în cap nu e normal :huh:

 

dacă ţi-a dat drumul probabil a constatat că te simţi bine şi nu e o leziune gravă

 

mă îngrijorează faptul că putea fi gravă :o: apoi mai evită-i şi tu pe cei care îi vezi aşa...

Link to comment
Share on other sites

e unul dintre cei care e in stare sa te bata pentru 50 bani.

I-am zis ca nu am bani si am plecat si imi zice sa ma uit la el si ma trezec cu cioburi pe jos si sange care imi cadea de pe frunte. Pe moment nu am realizat ce s-a intamplat.

 

M-am dus la asistenta scolii si mi-a pus un bandaj repede si dupa a trebuit sa ma duc la un spital ca vor sti ei mai bine ce sa faca. :stars:

Link to comment
Share on other sites

e unul dintre cei care e in stare sa te bata pentru 50 bani.

I-am zis ca nu am bani si am plecat si imi zice sa ma uit la el si ma trezec cu cioburi pe jos si sange care imi cadea de pe frunte. Pe moment nu am realizat ce s-a intamplat.

 

M-am dus la asistenta scolii si mi-a pus un bandaj repede si dupa a trebuit sa ma duc la un spital ca vor sti ei mai bine ce sa faca. :stars:

 

din cate am auzit ceva cu parintii si politia

Link to comment
Share on other sites

azi am avut o neintelegere cu un coleg iar el mi-a spart o vaza de flori in cap si a inceput sa imi curga sange pe frunte.

Am fost la cabinet unde mi-a aplicat un bandaj si mi-a fost recomandat un spital.

Acolo m-a tuns si ma bandajat si m-au lasat acasa.

E normal ?

Daca nu ti-ai pierdut cunostinta in urma loviturii primite la cap,este oarecum normal,eu recomand totusi un consult mai atent in viitorul apropiat pentru a evita unele complicatii cum ar fi prezenta unui cheag ori alte complicatii care se pot dovedii nefaste pe viitor.

Este dreptul tau sa faci plingere la sectia de politie pe raza caruia locuiesti pentru lovire,vatamare corporala,daca ai si un act medical cu numaru de ingrijiri e si mai bine.

 

Sanatate sa ai, restu se pot cumpara ori fura. :hatoff:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...