Jump to content
Vesperala Forum

Ce faceţi în timpul liber, vara?


Recommended Posts

:lol: Stiu ca pare greu de crezut (:rolleyes: LOL cu L mare...), dar sunt si alea. :( N-am prea avut chef de invatat anul asta, si acum culeg "roadele". Asa se intampla de obicei cand treci de la o treapta educationala la alta, si te vezi cu sacii in caruta. Asa am patit si in liceu (am avut corijenta la mate intr-a 9-a pe primul semestru :rade:). Edited by Stelist_4_3v3r
Link to comment
Share on other sites

:lol: Stiu ca pare greu de crezut (LOL cu L mare...), dar sunt si alea. :( N-am prea avut chef de invatat anul asta, si acum coleg "roadele". Asa se intampla de obicei cand treci de la o treapta educationala la alta, si te vezi cu sacii in caruta. Asa am patit si in liceu (am avut corijenta la mate intr-a 9-a :rade:).

:) nu e greu de crezut...

eu nu îmi imaginez studenţia fără restanţe...

 

la drept vorbind îmi amintesc colegi care au terminat cu 9 şi 10 facultatea şi la titularizare n-au făcut faţă în anul în care eu m-am titularizat.

 

nu e un criteriu...studenţia e o vârstă care cerne şi altfel valoarea.

Link to comment
Share on other sites

Vara asta o stau foarte mult :).

Intr-o saptamana - doua, voi pleca la mama in Italia, pentru o perioada nedeterminata de timp :D:

Cand ma voi intoarce, probabil voi reveni la programul pe care il am acum, insa, sper sa fiu mult mai activ ( nu ca nu as fi si acum ).

Cum la strand/piscina nu pot sa duc ( nu am voie sa stau prea mult in soare + ca nu stiu sa inot ) , voi incerca sa mi planific activitatiile noaptea :P

Ziua va fi program de somn :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Vara asta a fost cam cu scoala ocupata, apoi plecat la bunici cu treburile campului. Timp liber am avut, dar nu m-am putut desfasura cum trebuie.

 

In alte veri... sport mult (baschet, tkd,alergat,bicicleta,plimbat-nu se poate numi sport-) , iesit in parc la o bere, ador viata.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...