Jump to content
Vesperala Forum

Probleme cu Dinamis Media Factory


Recommended Posts

Probleme cu Dinamis Media Factory

 

Incerc sa ii avertizez pe cei care doresc sa lucreze cu sau pentru Dinamis Media Factory. Nu o faceti! Cine se va incumeta, va avea doar probleme cu ei.

 

Am lucrat pentru ei ca angajat, mai apoi am avut colaborare contractuala cu ei si de fiecare data am avut de pierdut. Am avut incredere in faptul ca oamenii se schimba, insa totul s-a dovedit a fi doar o mare minciuna. E escrocherie pe fata ceea ce se intampla cu "boss"-ul de la Dinamis Media Factory.

 

Nu isi plateste furnizorii, angajatii

Nu isi plateste furnizorii de produse/servicii, isi plateste angajatii intarziat si se poarta oribil cu ei ( iar cand incerci sa treci la urmatorul nivel si esti observat, risti sa fii obligat sa iti dai demisia ), si iese si cu o groaza de clienti nemultumiti. Sistemul online nu le functioneaza, calitatea tiparului e lame de tot.

 

Stiu ca mai postasem niste anunturi pentru ei, dar gata, s-a terminat. Nu am mai putut suporta tot rahatul ce se intampla acolo. Stiu ca e decizia fiecaruia, dar eu unul nu sfatuiesc pe nimeni sa lucreze cu ei.

 

Am scris mai multe intr-un articol : Probleme cu Dinamis Media Factory

 

Acolo sunt si pareri ale unor fosti angajati si ale unor angajati actuali, sub anonimat plus parerile unora dintre fostii clienti.

 

Sper ca prin postul asta sa scap pe mai multi de probleme.

Link to comment
Share on other sites

Este un lucru bun ceea ce faci tu, sa-i avertizezi pe oameni... dar nu creed ca e frumos sa faci contrareclama/reclama proasta despre o firma anume. :)

 

E ca si cum ai vinde ceva, si ar veni cineva, si le-ar zice la toti, sa nu cumpere, ca nu e bun produs-ul. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...