Jump to content
Vesperala Forum

FIFA :)


feueR-B-Frei

Recommended Posts

Vad ca nu a deschis nimeni inca topicul asta...asa ca ma consider onorat :D: ...sper sa nu fie totusi un fiasco si sa gasesc si alti impatimiti prin zona...

Asadar, FIF-istilor, here I am! :ping:

Link to comment
Share on other sites

Si eu mai joc FIFA, din cand in cand. :) Inainte jucam destul de des, dar acum, avand in vedere faptul ca am ramas la Fifa 07 (08 merge greut iar 09 deloc), mai joc doar cu un coleg pe Direct IP, cate trei meciuri pe zi. :lol:

 

Bineinteles, folosesc echipa Liverpool, in care, la lovituri libere, Steven Gerrard (de pe partea stanga) si Riise (de pe dreapta) sunt impecabili. :D: In plus, Gerrard are un sut ucigator, si mai marcheaza si de la 35-40 m, cateodata... :wub:

Edited by Stelist_4_3v3r
Link to comment
Share on other sites

Nenicilor, va iubesc! Si eu joc tot '07! :lool:

Ce bine e sa ai laptop fara memorie video dedicata... :rolleyes:

Asadar...pe cand un Manchester - Liverpool, Stelist_4_3v3r? :D:

Link to comment
Share on other sites

Personal 08 mi se pare cel mai bun din ultimii 3 ani :D:

 

Eu personal am ramas fidel lui '07 pe de-o parte datorita resurselor hardware limitate de care dispun, iar pe de alta parte pentru ca, zic eu, are un control al mingii mult mai bun chiar decat in '08. Asta mai ales pentru ca mie imi place stilul de joc "mingicaresc"...oricum, nimic de zis, optic vorbind, '08 e net superior.

 

glumesti, nu?

 

Wow...chiar asa serios paream ca vorbesc? Normal ca era la caterinca! :lool:

Edited by feueR-B-Frei
Link to comment
Share on other sites

Nenicilor, va iubesc! Si eu joc tot '07! :lool:

Ce bine e sa ai laptop fara memorie video dedicata... :rolleyes:

Asadar...pe cand un Manchester - Liverpool, Stelist_4_3v3r? :D:

Anghel Iordanescu s-a retras din activitate in '83 (parca... :hm:). De atunci nu a mai jucat niciun meci oficial. In schimb, se antrena cot la cot cu echipa, pana cand a fost solicitat, la finala CC din '86 sa intre in teren. Desigur, fizic, nu era nicio schimbare. Tehnic, la fel. Dar, totusi, imbatranise.

 

Asa, si eu. :) Desi ma antrenez, cum am zis, 3 meciuri pe zi, tangentele mele cu jocul asta sunt foarte putine. :) In plus, omul pe care il cunosc de 5 ani, si care mi-a fost si imi este coleg, si care, din intamplare este si membru al acestui forum, are un stil de joc pe care n-o sa il intalnesti nicaieri. :lol: 90% din golurile pe care le marchez sunt din lovitura libera perpendiculara pe poarta, de la cel mult 25m. :D: Cum ajung acolo, nu conteaza...

 

Ti-am spus toate astea pentru a-ti arata ca in niciun caz nu iti gasesti in mine un adversar pe masura. :P: Si pentru a avea o scuza pentru "nu cred ca va fi prea curand"-ul pe care il voi pronunta acum. Deci... :think: Nu cred ca va fi prea curand. :lol:

 

Cred ca mai degraba m-as reobisnui cu un PES (Pro Evolution Soccer, cred ca stii despre ce vorbesc). 6, ca dincolo de el nu am reusit sa trec. Din punct de vedere al dotarii echipamentului de care dispun. :) Dar, din cate imi amintesc, nu are modul Online...

Edited by Stelist_4_3v3r
Link to comment
Share on other sites

Ti-am spus toate astea pentru a-ti arata ca in niciun caz nu iti gasesti in mine un adversar pe masura. :P:

 

Nu cred ca am mentionat undeva ca eu as fi vreun talent nedescoperit la FIFA...faptul ca imi place enorm sa joc nu implica si faptul ca fac parte dintre cei buni. Deci...propunerea mea ramane in continuare valabila...si daca colegul si partenerul tau obisnuit de FIFA vrea, il astept si pe el...oricum ar fi, jucam de placere, nu? :)

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt prin zona...The Eye of Sauron is watching! :alien:

Link to comment
Share on other sites

Cu toata placerea, Rares! Eu, desigur, joc cu Manchester...reeditam semifinala din 2008? :D:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

...am I dead? :suicide:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 10 months later...
  • 2 years later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...