Jump to content
Vesperala Forum

Descarca Muzica Gratis Super Mp3 Download serial crack tested


pnv

Recommended Posts

Super Mp3 Download download free tested serial crack form Crac Stars Club, program pentru descarcat gratis orice melodie mp3 din lume!

 

muzica..o poezie,o poza,cateva vorbe in vant e tot ce ne mai ramane uneori,de cele mai multe ori

cu Super Mp3 Download veti putea cauta,asculta, si descarca orice muzica de orice gen in format mp3

am sa sar de vrajeala lor englezeasca,sper ca in curand o sa-l pot face doar pe limba noastra

va trebui sa ma credeti ca e un program bun, eu mereu trag de el cu nebuniile mele

am tot zis, am si facut un radio tare,dar l-am inchis pentru ca inima mea..m-a lasat

dar asa m-am ales cu vreo 20 de GB de muzica turbata de toate felurile

iar cele mai multe din ele le-am luat cu acest Super Mp3 Download..mi-a luat ceva secunde

mai am si Speed Mp3 Download, Easy Mp3 Download si Hot ..si pe toate,dar asta e cel mai celebru

de-aia il pun,n-am mult timp sa va conving,va trebui sa tragem cat mai bine,sa facem rapid cat mai multe victime pe google

(oricum avem belele foarte grave cu indexarea....)

 

am spus ca putem cauta orice muzica mp3 direct din program, de la SEARCH ..

gaseste si muzica romaneasca, manele misto, si melodii vechi, romante, populara, orice!

apoi, odata ce gasim melodia noastra,se poate sa ne apara mai multe versiuni ale aceleiasi melodii

dam pe acel semn sageata de LISTEN - de ASCULTAT, si o sa inceapa sa ne cante,sa ne nenorocesca

iar daca ne place, vom da pe DOWNLOAD..mp3, scris vizibil asa, si va incepe s-o descarce in calculator

va amintesc ..o poza, o amintire cu el, SUPER MP3 DOWNLOAD cand eram naivi si puteam visa la imposibil

meniul a ramas acelasi..ma tem ca si eu,simt cum inca mai pot visa de nebun

f_mp3downloadm_0561013.gif

 

cea mai noua versiune de Super MP3 Download este 4.6.5.6 si se afla in mainile noastre

de astia chiar nu ma feresc, romantismul meu ciudat se opreste la Vesperala.com

(astia fura melodii in draci si mai zic ca le dau free..aproape imposibil sa dai ceva cu adevarat free)

http://www.super-mp3-download.com

asa ca,si daca aveti bani cu nemiluita,va rog sa nu cumparati acest program

ci sa faceti bine sa-mi dati un mesaj..un fel de SMS scurt cu textul Super MP3 Download 4.6.5.6

 

asa o sa-l gasiti si pe google,..poate sa va luati si cateva tepe,dar asta e riscul meseriei fara noi

 

aici puteti cere orice program,joc sau film, click da fuc.., just click da link

http://www.vesperala.com/index.php?showforum=124

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...