Jump to content
Vesperala Forum

program makeup cosmetica corectie retouch poze photo makeup edito


pnv

Recommended Posts

am sa dau un exemplu pe mine cu mica speranta ca n-o sa ma lasati totusi sa-mi dau singur programe

cineva are nevoie de un program cu care poate face makeup virtual unei fotografii, figuri dintr-o poza

asta ar putea insemna ca si-ar dori sa schimbe rapid culoarea ochilor, parului, sa faca pielea mai fina

sa scoata pistrui si alte mici ..desi toate au farmecul lor dar sa zicem ca vrea sa incerce

si-ar dori de asemeni sa se poata machia..virtual evident, fetele stiu mai bine cum vine asta..

sa aibe d-alea de facut gene,ochii,buzele cu ruj,pensule de pudra cu multe nuante..sa fie ca o mica trusa de machiaj

 

ce fac eu in cazul asta

am sa scriu aici numele acelui program, site-ul lui, de unde poate fi luat de proba

http://www.photo-makeup-software.com/

(asta are si alte smecherii, se poate si sa va trageti de nasuc, de gurita,..sa le mai potriviti)

apoi am sa scriu cum poate fi gasit pe google,o versiune a acestui program de makeup, corectie, retouch

va fi in genul acesta..clasic al nostru, copiati linia de jus si dati-i paste la cautare pe google

photo makeup editor 1.51

(aici va trebui poate sa mergeti pe pagina 2..pe 1 sunt doar pilele lu google,dar o sa ajung si eu curand)

o sa pun si o mica poza, asta pentru gogu

1rrn_668_u8yrv.jpg

iar la final am sa-i trimit un mesaj personal cu un link verificat catre acest program

dar si o mica instructiune de instalare, atat cat e nevoie

nu va trebui sa-mi mai raspundeti la mesaj.

(decat daca aveti vreo mica problema cu el..sa nu fi fost eu destul de clar cu acea instructiune)

si asta e tot.

Edited by pnv
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...