Jump to content
Vesperala Forum

Notebook "prost, dar puternic"


Etcetera

Recommended Posts

la 25 de milioane gasesti orice..dar nu ceva "prost" :) ......si in legatura cu acel fujitsu esprimo mobile da....mere f bine..doar sa ai grija cu driverii...citeste ce am patit eu cu esprimo v5505 pe forum aici in caz ca intampini aceeasi problema :) ...in alta ordine de idei....eu la banii tai mi-as lua :

 

varianta 1 / varianta 2 / varianta 3 / varianta 4 / varianta 5 / varianta 6

 

acum..da..stiu..ai dreptul sa ma iei la rost pt. ca am cautat solutii cat mai aproape de bugetul tau limita :) ....

si 2.daca e sa cauti vreun laptop cu adevarat bun....cauta unul fara sistem de opreare windows integrat...ala manca vreo cateva milioane care in mod normal ar trebui sa se duca pe un procesor mai bun :) ....

Edited by NightShift
am dat o forma mai omeneasca linkurilor
Link to comment
Share on other sites

Oki, sorry de modul inuman in care am trecut linkurile si pt. faptul ca nu m-am mai chinuit dupa sa le editez :(.....(1)..

(2)....eu cred ca ti-am gasit laptop-ul perfect care sa-ti satisfaca cerintele :D..

 

HP 6820s Core2Duo 7500 :)

 

T7500 in mod sigurl nu iti va face fite daca vei incerca sa il fortezi cu multe multe aplicatii deodata :)...

Link to comment
Share on other sites

Dar ce zici de acel Clevo?

 

Nu l-am gasit usor :huh:

 

 

--------------------------------------

Am mai gasit ceva ,un HP Compaq 2710p

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/ro/ro/sm/WF...95-3355644.html

De Clevo nu am auzit pana vara asta. Nu prea am incredere.

 

Intrebare: Modemul HASDPA inclus in unele laptopuri (de ex. in unele Dell XPS) e inutilizabil la noi in tara? Am citit pe net despre o incompatibilitate cu retelele Orange si Vodafone. Ce stiti despre asta?

Link to comment
Share on other sites

recent o colega de facultate si-a luat un MONSTRULET Dell..si cand zic monstrulet cu majusucule..apai asa sa intelegeti...

 

Dell Monster :)

 

Problemele care au aparaut din cate am inteles eu de la persoana care s-a ocupat de el

1.Touchpad nu chiar stralucit...

2.Placa de sunet nu dintre cele mai bune...

3.CD cu driveri.......well..mai bine sa nu vbim despre asta..pt. ca nu contineau driverii pt. s-ata...si nici pe net...pe site-ul lor de suport sunt de negasit..[chiar si pt. vista..].....

 

daaarrr.......Laptop-ul este solid...bine facut.....:)....insa Dell a facut gresala de a produce un laptop pt. care au uitat sa faca driverii.......

 

da stiu..laptop-ul depaseste cu mult pretenteiile tale.....insa am vrut sa scriu aici un mic avertisment daca alegi Dell..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Etcetera, daca pana la urma iti gasesti un laptop potrivit si te hotarasti sa-l achizitionezi,

te voi ruga sa deschizi alt topic in caz ca vrei sa-l prezinti publicului.

 

... in rest, consider ca acest subiect a fost dezbatut suficient si a venit momentul sa fie inchis.

 

 

 

PS. Discutiile cu valoare secundara le-am mutat la arhiva. (aici - daca intereseaza totusi pe cineva).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...