Jump to content
Vesperala Forum

Recomandari laptop


Recommended Posts

igh, de ce alegi fix varianta pe care o recomand mai putin? :rade:

Un lucru pe care am uitat sa-l zic e ca ATI are probleme cu driverii. Grr...eu zic nvidia, nvidia, si tu iei ati. mai bine nu mai puneam laptopul ala in lista :P:

Si ce daca scrie pe ala "gaming" ? Eu ti-am spus care placa video e mai buna dintre toate 3 :)

Link to comment
Share on other sites

Hd-ul cum am zis, si 320 giga ajunge. E de 4 ori mai mare decat voiai tu la 80 :P:

Este bunicica placa video, verisorului i-am luat un laptop identic, dar cu core i5 si 500 giga. Si acuma mai este acel laptop dar la 31 milioane. Nu se mai merita acuma.

Eu imi mentin recomandarea cu laptopul cu GT 330M. Cele 2 Acer-uri sunt identice, singura diferenta este ca asta are 4 usb-uri , fata de 3 cat are cel cu GT 320M.

Mergi pe cel cu GT 330M. Si pana cand se umple hardul, va scadea pretul la acel hard de 500 Giga.

Esti mititel, ai timp sa le inveti berechet :D:

 

Ca s'o lamurim definitiv. Vrei sa-ti mearga jocurile fff bine? Mergi pe GT 330M. pe hard ai loc de destule jocuri, fie si el de 320 giga.

Vrei hard mai mare, dar la jocuri sa nu dai asa de mult detalii inspre medium-high? GT 320M.

Si inca o data, eu votez Acer-ul cu GT 330M :P:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...