Jump to content
Vesperala Forum

Bani pe net


Tz4Bu

Recommended Posts

Deoarece chiar sunt. Si sunt stupide. 'Bani pe net' se pot face, insa prin alte metode mai profesionale decat ce prostii debitezi tu acolo.

 

Atunci cand ai un proiect mare, bun, bine cotat, atunci poti spune ca faci intradevar bani pe net. Nu sa stai ca un prost si sa dai mass-uri cu "plzzz plzzz da sshy u clic aiciii http://..../ref=?moron".

Link to comment
Share on other sites

Dude, poti castiga bani frumosi din PTC (paid to click) daca te pricepi.

 

Dar nu asa cu 3 site-uri. Plus ca din lipsa de timp ai nevoie de autoclickers, nu e asa simplu ;)

those gangstears.....to sad.

sa Nu va bagati niciodata la pay per clik si la nicio combinatie asta!!!!!

n-o sa va ia capul nimeni,dar niciodata nu veti lua de acolo decat maruntis.

daca aveti si puteti lucra acasa,o puteti face pe baze de date.........

si acum nu trebuie sa le mai faceti voi,sunt deja acolo,doar sa transferati datele din registri

in baza de date,e cu tabele..pare putin complicat,intr-o ora pare cel mai simplu.

e usor de invatat,si chiar veti fi platit..e o munca aiurea,de rutina,dar merge.

toate firmele,vorbim de orice de la cabinte de avocatura pana la de nebuni

folosesc registre in care se scrie cu manuta,majoritatea dintre doctori si avocati

nu stiu de capul lor,asta e ca chiar nu stiu ce sa faca in afara de-a lua banii fraierului.

nu e nicio rusine,n-am sa ma apuc eu sa insir pe unde e rusine sa...sunt prea multe!

sa spuna aici,eu sunt din craiova,si chiar am pe cineva...mai multi smecheri disperati.

va spun,asta se va gasi mereu ca sa traiesti..ca sa mai poti visa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...