Jump to content
Vesperala Forum
Sign in to follow this  
piko

„Vând rinichi de nefumător şi antialcoolic. Rog seriozitate“

Recommended Posts

Cristina îşi vinde un rinichi cu 20.000 de euro ca să aibă bani de facultate. Dana Aurelia cere 30.000 de euro pe rinichi, dar se grăbeşte şi lasă din preţ. Cristi îşi vinde un plămân cu 10.000 de euro ca să achite o datorie

Donatorii contra cost, foşti sportivi de performanţă, susţin că sunt sănătoşi tun; mii de români îşi vând organele la mica publicitate

http://www.infoportal.ro/presa~info-714475.html

Ce sa mai zicem, piko...nimic nu mai este de zis. Cat de disperat trebuie sa fie cineva ca sa faca un asemenea gest? Unii pe culmi, altii in abis...Si apoi, vorba poetului :"ce-i pasa unei lumi intregi de moartea mea?"...un anunt cumplit, printre atatea altele la fel de cumplite, niste cifre, atata doar. :sorry:

Cristina îşi vinde un rinichi cu 20.000 de euro ca să aibă bani de facultate. Dana Aurelia cere 30.000 de euro pe rinichi, dar se grăbeşte şi lasă din preţ. Cristi îşi vinde un plămân cu 10.000 de euro ca să achite o datorie

Donatorii contra cost, foşti sportivi de performanţă, susţin că sunt sănătoşi tun; mii de români îşi vând organele la mica publicitate

http://www.infoportal.ro/presa~info-714475.html

cum adica isi vinde un plaman? :woodpecker: nu are cum sa traiasca doar cu unul...

"Cristina şi-a scos rinichiul la vânzare ca să poată urma Facultatea de Medicină."

Deci .... :lol: .... asta 100% e banc!

Nu am putut citi mai mult de 1/3 din articol, pentru ca eu nu vad altceva acolo decat o poveste lacrimogena, de genul spamurilor pe mail sau a celor din cartuliile sectantilor ce bat sambata dimineata la usa si insista sa imi lase nustiu ce brosura, revista, etc. :ang: Trebuie sa recunosc ca ma aflu intr-o mare dilema in fata lor. In principiu sunt niste nesimtiti pana la urma urmei. De ce? Pentru ca vorbesc foarte respectuos si nu ai inima sa le dai eject din prima. Iar ei TOCMAI de asta profita.

In fine. Daca nu ati citit deloc articolul,, eu cred ca e abureala si nu ati pierdut nimic.