Jump to content
Vesperala Forum

Felicitare virtuala - Ajutor :D:


Mitza

Recommended Posts

Buna seara :hatoff:

In primul rand nu stiu daca am postat bine, asa ca incep prin a imi cere scuze fata de malitzia , daca am postat gresit :kissing1:

Problema mea e urmatoarea.Diriginta mea tocmai a nascut si ma gandeam sa ii fac o urare virtuala ^^ :D:, adica sa ii trimit un mail in care sa ii fac niste urari + un filmulet de pe youtube, dar problema e ca nu stiu ce sa ii zic/scriu si de aceea va cer ajutorul :D:

:sorry:

Link to comment
Share on other sites

Buna seara :hatoff:

In primul rand nu stiu daca am postat bine, asa ca incep prin a imi cere scuze fata de malitzia , daca am postat gresit :kissing1:

Problema mea e urmatoarea.Diriginta mea tocmai a nascut si ma gandeam sa ii fac o urare virtuala ^^ :D:, adica sa ii trimit un mail in care sa ii fac niste urari + un filmulet de pe youtube, dar problema e ca nu stiu ce sa ii zic/scriu si de aceea va cer ajutorul :D:

:sorry:

 

Buna Mitza!

Hai sa-ti spun parerea mea. Eu, il locul tau as proceda putin altfel.

Am sa-ti spun si de ce.

Uite cum as proceda eu... pur si simplu i-as cumpara un buchet de flori si i l-as aduce personal, nu inainte de a ma interesa de programul zilnic al dumneaie. De ce?

Atunci cand esti proaspat mamica nu prea mai ai timp de nimic altceva inafara de bb si de fiecare secunda de odihna atunci cand bb doarme, mai ales daca nu este cineva care sa te mai ajute... Nu stiu cand si daca va mai avea timp de computer.

Daca totusi optezi pentru email, cred ca ar trebui s-o feliciti pentru fericitul eveniment si sa-i urezi sanatate ei si bobocului. Cat despre filmulet, chiar nu am idee ce-ai putea sa-i trimiti. Poate un colaj floral pe fond muzical.

Alegerea e a ta.

Bafta si sa ne spui cum a fost :)

Link to comment
Share on other sites

Buna Mitza!

Hai sa-ti spun parerea mea. Eu, il locul tau as proceda putin altfel.

Am sa-ti spun si de ce.

Uite cum as proceda eu... pur si simplu i-as cumpara un buchet de flori si i l-as aduce personal, nu inainte de a ma interesa de programul zilnic al dumneaie. De ce?

Atunci cand esti proaspat mamica nu prea mai ai timp de nimic altceva inafara de bb si de fiecare secunda de odihna atunci cand bb doarme, mai ales daca nu este cineva care sa te mai ajute... Nu stiu cand si daca va mai avea timp de computer.

Daca totusi optezi pentru email, cred ca ar trebui s-o feliciti pentru fericitul eveniment si sa-i urezi sanatate ei si bobocului. Cat despre filmulet, chiar nu am idee ce-ai putea sa-i trimiti. Poate un colaj floral pe fond muzical.

Alegerea e a ta.

Bafta si sa ne spui cum a fost :)

Ai dreptate, dar apar niste probleme :D:

1. Sta in afara orasului si mie foarte greu sa ajung la ea.

2. Nu sunt in conflict cu ea sau ceva de genu, dar nu ma are deloc la inima si nu stiu de ce, de aceea m am gandit sa ii trimit un mail. [ imi e diriginta de anul asta . Cei drept am avut-o ca profesoara in a 9a si a 10a , dar relatia elev- profesor dintre noi 2 a fost una cam rece :sorry: ]

Mesajul samsarei mi se pare foarte potrivit , iar legat de colaj, am sa caut unul maine pe youtube.

MULTUMESC FRUMOS :dance:

Raman dator :D:

Am sa revin maine cu post in care am sa va arat ce colaje am gasit si daca mia venit vreo idee :P

Astept si alte idei :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...