Jump to content
Vesperala Forum

Arhivarea mesajelor personale


vesperala

Recommended Posts

post-1-1223638940_thumb.jpg

-click pe linkul de arhivare

-setezi care mesaje se arhivează

-apeşi procesez

 

 

Eu recomand ca mesajele importante să vi le puneţi într-un folder separat şi din când în când să îl arhivaţi

În felul acesta aveţi siguranţa că nu se pierd informaţiile pe care doriţi să le păstraţi.

 

Nu aş face această recomandare dacă nu aş fi stan - păţitul... La ştergerea vechiului cont al lui pnv s-a şters practic conţinutul tuturor mesajelor personale trimise din acel cont. Boardul nu şterge doar contul , ci şi tot ce s-a trimis din el. Am făcut azi un bug report, poate se va rezolva în versiunile următoare-

 

Aşa arată tot ce mai rămâne în urma ştergerii: post-1-1223637685_thumb.png

 

:sad:

Ca să fiţi siguri că nu păţiţi aşa ceva şi voi, arhivaţi uneori ceea ce primiţi şi e important.

Link to comment
Share on other sites

Uhm. Si dupa asta se vor pastra mesajele trimise? Nu de alta, dar la mine mereu folderul Sent e gol.. Am butonat pe acolo, dar nu am priceput prea bine ce si cum...

 

L.E.: M-am desteptat, gata. :blush: Multumesc. :D:

se trimit pe email , la adresa pe care ai făcut contul aici

 

sper că se trimit, asta nu am testat :)

 

ştiu că ar trebui să primeşti un email cu arhiva mesajelor :pm:

 

ps: am testat în mesageria mea, am arhivat şi am primit arhiva

 

presupun că nu sunt probleme..:)

Link to comment
Share on other sites

Am făcut azi un bug report, poate se va rezolva în versiunile următoare-

Ei bine da, deşi la acest bug reclamat mi s-a spus câteva zile în şir că nu e bug, şi că totul merge conform planului (working as intended) , azi am primit vestea că a fost reparat ce mergea :imao:

 

Şi cum confirmarea azi vine de la o adevărată legendă, Matt Mecham, cel ce a inventat boardurile IPB, mă bucur că pot vă spun că într-adevăr, următoarea versiune, 3.0, nu va mai avea această problemă, conversaţiile private nu se vor mai şterge când se şterge expeditorul. :)

 

gallery_1_38_2702.png

 

 

Vom avea şi noi această versiune de board instalată în momentul în care va fi lansată (se spune că destul de curând).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...