Jump to content
Vesperala Forum

Ce faci acum?


BeRightBack

Recommended Posts

Totusi, unde e Vesperala? M-a uitat oare? :daisy:

Lupule, incep cu "casa de piatra" ca aud ca te insori. De uitat nu te-am uitat, dar vezi, te-am ratacit prin ganduri, vorba unui poet sau a unui cantec, nici eu nu mai stiu.

 

Toate bune deci. :) Ma bucur ca ti-ai facut timp sa ne vezi.

Cat despre mine, am fost plecata si de aceea raspund mai târziu. :bighug: Sa ne chemi la botez. :glaugh:

 

[..] ne cam saluta din mers...

Eu sunt cel mai activ pe-aici, eu tin forumul in picioare; si sunt si modest. [...]

Am trecut sa te salut! :kiss_the_star: :vespe_starbringer:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Felicitari pentru puisorul de lup!

 

Multumesc :D Aseara am fost cu sefa la control, 9 saptamani si 4 zile. Are 3 cm, bate inima :aiwan: Si acum se si misca un pic :giveheart:

Si tu? Ai terminat tot medicina?

Sa va traiasca :bighug: , este una dintre marile realizari ale unei vieti implinite!

 

Eu, medicina? Doamne fereste, e de ajuns ca unul din noi si-a pierdut multi ani cu studiile astea... :dancing:

Lucrez in domeniul IT ca sa zic asa, monede virtuale :)

 

 

Lupule, incep cu "casa de piatra" ca aud ca te insori. De uitat nu te-am uitat, dar vezi, te-am ratacit prin ganduri, vorba unui poet sau a unui cantec, nici eu nu mai stiu.

 

Toate bune deci. :) Ma bucur ca ti-ai facut timp sa ne vezi.

Cat despre mine, am fost plecata si de aceea raspund mai târziu. :bighug: Sa ne chemi la botez. :glaugh:

 

Multumesc :)

Noi facem cununia civila pe 12 August luna viitoare si la anul pe 29 Iulie nunta, botezul va fi cu cateva zile inainte, ca sa petrecem pe 29 pentru doua ocazii :kiss_the_star:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Starting today, April 2nd thru Sunday April 5th, we offer you free access to Timofey Kulyabin's remarkable production of Anton Chekhov’s

  “The Three Sisters“, which was filmed before a live audience from Novosibirsk’s Red Torch Theatre. We hope you enjoy it!parola 

parola e stayhomewithstagerussiahd. e valabil pana pe 5 aprilie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Regie: Radu Afrim Decor: Vanda Maria Sturdza Costume: Cosmin Florea Coregrafie: Silvia Călin Asistent regie: Adi Bulboacă Asistent scenografie: Iulian Ungureanu Light design: Georgiu Stan Muzica originală: Luiza Zan / Valentin Luca Secretar literar: Cristiana Gavrilă Operator Imagine: Mihai Bodea Editor Video: Radu Stancu

e doar streaming live , nu ramane inregistrat Napasta. e azi de la ora 18 si maine de la ora 18

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 10/12/2020 at 6:31 PM, Narcisa said:

Pai, ce sa fac, iaca stau buimaca precum curca in lemne, nu gasesc chatul ala in care vorbeam de una si de alta, mai schimbam o vorba cu Sami, ca doar ea imi mai ramasese... care l-ati sterpelit faceti un pustiu de bine si puneti-l la loc.

Si eu de o saptamana il tot caut...

Link to comment
Share on other sites

Lume, lume! Am o veste mare de la Barcelona, mezinul forumului nostru. Citez:

,,intre timp am facut 21 de ani, pe 21 septembrie, sunt anul III la Facultatea de Jurnalism si Stiintele Comunicarii, mai am putin si termin”.

:respect:

Prin urmare , acum am si eu pe cineva sa ma apere, in caz ca va mai trece prin cap sa ma mai suparati cum ati facut  de-atatea ori altadata , dau fuga la Barcuta sa va dea la ziar cu poza cu tot , nu ma mai rog eu de vreun sef de pe-aici sa va sanctioneze, tin drumul direct la baiatul asta al meu , ca sa va invatati minte:ang:!

Link to comment
Share on other sites

bravo, domnule barcelona meritati felicitari!:hi:

as avea o rugaminte daca nu va e cu suparare, cand veti ajunge ziarist cu patalama  in regula,  s-o angajati si  pe narcisa la sectia aia de reclame si publicitate, garantat nu gasiti alta mai buna, de ieri o tine tot intr-o cotcodaceala , ca uite ce, ca uite cum, ca barcelona va fi ziarist, de zici ca sigur toate meritele ale ei sunt. cand am vazut-o atat de radioasa am fost sigur ca a castigat unul din cele 480 de televizoare puse in joc de farmacia  catena.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...