Jump to content
Vesperala Forum
BeRightBack

Ce faci acum?

Recommended Posts

Totusi, unde e Vesperala? M-a uitat oare? :daisy:

Lupule, incep cu "casa de piatra" ca aud ca te insori. De uitat nu te-am uitat, dar vezi, te-am ratacit prin ganduri, vorba unui poet sau a unui cantec, nici eu nu mai stiu.

Toate bune deci. :) Ma bucur ca ti-ai facut timp sa ne vezi.

Cat despre mine, am fost plecata si de aceea raspund mai târziu. :bighug: Sa ne chemi la botez. :glaugh:

[..] ne cam saluta din mers...

Eu sunt cel mai activ pe-aici, eu tin forumul in picioare; si sunt si modest. [...]

Am trecut sa te salut! :kiss_the_star: :vespe_starbringer:

Felicitari pentru puisorul de lup!

Multumesc :D Aseara am fost cu sefa la control, 9 saptamani si 4 zile. Are 3 cm, bate inima :aiwan: Si acum se si misca un pic :giveheart:

Si tu? Ai terminat tot medicina?

Sa va traiasca :bighug: , este una dintre marile realizari ale unei vieti implinite!

Eu, medicina? Doamne fereste, e de ajuns ca unul din noi si-a pierdut multi ani cu studiile astea... :dancing:

Lucrez in domeniul IT ca sa zic asa, monede virtuale :)

Lupule, incep cu "casa de piatra" ca aud ca te insori. De uitat nu te-am uitat, dar vezi, te-am ratacit prin ganduri, vorba unui poet sau a unui cantec, nici eu nu mai stiu.

Toate bune deci. :) Ma bucur ca ti-ai facut timp sa ne vezi.

Cat despre mine, am fost plecata si de aceea raspund mai târziu. :bighug: Sa ne chemi la botez. :glaugh:

Multumesc :)

Noi facem cununia civila pe 12 August luna viitoare si la anul pe 29 Iulie nunta, botezul va fi cu cateva zile inainte, ca sa petrecem pe 29 pentru doua ocazii :kiss_the_star:

Starting today, April 2nd thru Sunday April 5th, we offer you free access to Timofey Kulyabin's remarkable production of Anton Chekhov’s

“The Three Sisters“, which was filmed before a live audience from Novosibirsk’s Red Torch Theatre. We hope you enjoy it!parola 

parola e stayhomewithstagerussiahd. e valabil pana pe 5 aprilie.