Jump to content
Vesperala Forum
BeRightBack

Ce faci acum?

Recommended Posts

Ce-am facut, adica. Mi-a venit "minunata" idee ca dupa ce dau prin ou niste snitele, sa le dau si prin susan, apoi la dry cooker. Declar partea cu susanul drept o idee nefericita.

De la casatorita, banuiesc.

Foarte subtil. Well done, sir! :lol:

Rasfoiesc mail-urile de la serviciu. Numai prostii. N-am chef. Luni.

Traducere:Auuuuuuuu.......

E clar, am probleme! :resent: La inceput vazui doar luna ciuntitia, crezui ca traducerea ta se refera la durerea ei, lupul il vazui mai apoi... sau e catea, c-asa merge vorba : latra precum cateaua la luna. :glaugh:

Unde ai vazut catea sa latre la luna?Ai ceva probleme... :D:

Nana, eu n-am vazut, dar cica au vazut altii si n-am motive sa nu-i cred. :lol: Ce-au vazut ei, ce mai pun de la mine, asta mi-a iesit. Dar voci n-aud inca, asa ca pentru probleme ar mai fi ceva loc... :D:

Sunt pe cale sa devin o secatura!

Al mai prost lucru e ca ma pricep la asa ceva.

Ce naiba ai mai facut, RoAp? :huh: Ai intrat in vreun necaz de nedepasit, spune odata! :(

Nu poti deveni din senin o secatura, pentru asta trebuie un teren special, de regula, pregatit de altii. Nu oricine poate deveni o secatura, doar cei fara constiinta o pot face. Ceilalti se numesc , pur si simplu , victime. Constiinta nu-i lasa sa devina secaturi, chit ca poate si-ar dori sau chiar ar fi indreptatiti la asta. Multe lucruri raman, in felul acesta, neplatite.

Cu un ochi citesc ca, dupa atatia ani, se reia parteneriatul dintre McLaren si Honda, cu altul ma uit la ce postez, iar cu al treilea :haha: nu ma pot decide: sa ma bucur, sau sa ma apuce nostalgia?