Jump to content
Vesperala Forum

Cupele Europene


danco

Recommended Posts

Da. CFR a jucat foarte frumos aseara, dar si AS Roma a fost slaba. Sigur, nu incerc sa minimalizez meritele echipei romanesti...dar italienii nu mi-au parut ca sunt peste Gloria Bistrita (de exemplu).

Eu nu imi pot imagina o echipa ca Steaua inscriind macar intr-un meci cum e acesta de diseara. :unsure:

Edited by Stelist_4_3v3r
Link to comment
Share on other sites

Da. CFR a jucat foarte frumos aseara, dar si AS Roma a fost slaba. Sigur, nu incerc sa minimalizez meritele echipei romanesti...dar italienii nu mi-au parut ca sunt peste Gloria Bistrita (de exemplu).

Eu nu imi pot imagina o echipa ca Steaua inscriind macar intr-un meci cum e acesta de diseara. :unsure:

 

Ai dreptate....Hai sa speram totusi ca si Steaua va face un meci bun in aceasta seara... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Da. CFR a jucat foarte frumos aseara, dar si AS Roma a fost slaba. Sigur, nu incerc sa minimalizez meritele echipei romanesti...dar italienii nu mi-au parut ca sunt peste Gloria Bistrita (de exemplu).

Eu nu imi pot imagina o echipa ca Steaua inscriind macar intr-un meci cum e acesta de diseara. :unsure:

dar gandeste-te ca noi,adica CFR -ul, puteam sa fim inimaginabili mai slabi .. doar la gandul ca ei sunt italieni si superfotbalisti .E bine ca CFR ul a gasit motivatia necesara sa joace fotbal atunci cand nimeni nu-i acorda sanse reale de o prestatie buna,nu mai zic de victorie.

Link to comment
Share on other sites

:hai_steaua: forza Steauaaaaaaaaaaaaa! :star_wink:

Pfffffff... :( Ce meci...Prima repriza a fost jalnica (din pc. de vedere al Stelei), dar in a doua repriza am avut niste ocazii...Plus un gol anulat degeaba. Daca aveam un atacant bun, era altceva (nu Arthuro, care e printre cei mai slabi atacanti ai Stelei din ultimii... :think: nici nu stiu de cand, ca intotdeauna Steaua a avut macar un atacant bun). Si daca mai era si Radoi... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Întradevăr, golul stelei a fost corect, aşa l-am văzut şi eu... acum Hai Rapiduu !!! :hai_rapidu:

Si Rapidul, si Vasluiul, si Timisoara, si Urziceniul, si...cine mai e? :think:

 

De fapt, cred ca voi da un nume "mai" general topicului, nefiind vorba doar de echipele din Champions League. :)

Edited by Stelist_4_3v3r
Link to comment
Share on other sites

Am auzit ca suporterii lui dinamo au provocat ceva prb in olanda si ca ar fi posibil ca echipa sa fie descalificata :confused: . Nici timisoara n-a fost liniste, s-au batut putin. In schimb, bravo urziceniului si vasluiului. Oricum, sper sa mearga toate echipele mai departe, :clapping:

Link to comment
Share on other sites

5 puncte din 21 posibile. :unsure: Slab, foarte, foarte slab. :( La anul nu vor mai ajunge doua in CL, sau vor juca ambele 1-2 tururi de calificare.

 

Am vazut undeva un articol care il invinovatea pe Lacatus pentru esecul cu Bayern. Deci, frate, cand jucatorii lovesc bara de doua ori, ce sa faca antrenorul? Deja aici e vorba de valoarea jucatorilor, antrenorul terminandu-si treaba pe care o avea.

Edited by Stelist_4_3v3r
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...