Jump to content
Vesperala Forum
Sign in to follow this  
Folderaş

Youtube pe forum

Recommended Posts

Mai fratilor puneti si voi linkurile alea ca lumea sa le vedem direct de aici ( daca este youtube ) ca m-am saturat de click-uri . uite asa .

Fara suparare !

P.S.: Danco este iertat pentru postul cu Dem Radulescu ! Asta este unde nu se poate ... nu se poate ! :don-t_mention:

Edited by FolderBulk

Mai fratilor puneti si voi linkurile alea ca lumea sa le vedem direct de aici ( daca este youtube ) ca m-am saturat de click-uri . uite asa .

Fara suparare !

eu sunt cea care, explicând cum se pune clipul, am şi rugat să nu se abuzeze de acest mod de a posta...

http://www.vesperala.com/index.php?showtopic=469

Ai văzut cât de greu se încarcă uneori paginile cu multe poze?

Imaginează-ţi o pagină cu 20 de postări pline de clipuri, măcar 3 clipuri/postare...

ideea e să accesăm cât mai uşor paginile, abuzul de BB Code dăunează în special celor cărora netul li se mişcă mai greu

Un alt aspect este acela că nu toţi ştiu să folosească tagurile, dar se pare că tu o consideri îndatorire de serviciu

ps: a câta zi e fără ţigări?

:huh: eu zic să citeşti cum se pune clip youtube. please, se umplu postările de coduri şi mi-e imposibil să le moderez

aveţi buton youtube.gif, citeşte ghidul

eu sunt cea care, explicând cum se pune clipul, am şi rugat să nu se abuzeze de acest mod de a posta...

http://www.vesperala.com/index.php?showtopic=469

Ai văzut cât de greu se încarcă uneori paginile cu multe poze?

Imaginează-ţi o pagină cu 20 de postări pline de clipuri, măcar 3 clipuri/postare...

ideea e să accesăm cât mai uşor paginile, abuzul de BB Code dăunează în special celor cărora netul li se mişcă mai greu

Un alt aspect este acela că nu toţi ştiu să folosească tagurile, dar se pare că tu o consideri îndatorire de serviciu

ps: a câta zi e fără ţigări?

:huh: eu zic să citeşti cum se pune clip youtube. please, se umplu postările de coduri şi mi-e imposibil să le moderez

aveţi buton youtube.gif, citeşte ghidul

am citit ! merge si cu embeded code ! si nu o consider datorie de servici ! ci obligatie fata de cei care au muncit la codul pentru forum !!!!

apropo este a 7-a zi !

Edited by FolderBulk

am citit ! merge si cu embeded code !

apropo este a 7-a zi !

Felicitări că rezişti. AI să vezi că se poate.

Şi învaţă să foloseşti BBCODE

Ai şi bbcode, ai şi buton...Aşa că nu îmi spune că merge cu ce au ei..:) E greu de moderat o postare plină de coduri, în caz că e nevoie...

Felicitări că rezişti. AI să vezi că se poate.

Şi învaţă să foloseşti BBCODE

Ai şi bbcode, ai şi buton...Aşa că nu îmi spune că merge cu ce au ei..:) E greu de moderat o postare plină de coduri, în caz că e nevoie...

bine sefa !

daca totusi cu sau fara bbcode aveti probleme cu incarcarea paginii de web vă recomand Click aci !.

Linkul este foarte folositor si pentru cei taxati la trafic ! :D:

Edited by FolderBulk

Nu mi se pare deloc amuzant :think:

Florine ! Saptamana trecuta am intrat de pe telefon prin GPRS pe forum ! Nu stiu daca poate sa iti confirme Vespe ! .Dar pentru cateva posturi citite in circa 30 de minute de navigare am fost taxat cu peste 5 euro . asta pentru ca incarcam tot , inclusiv poze .

daca foloseam versiunea lo-fi era mai ieftin !

:vespe:

daca totusi cu sau fara bbcode aveti probleme cu incarcarea paginii de web vă recomand Click aci !.

Linkul este foarte folositor si pentru cei taxati la trafic ! :D:

cu click aici citeşti, dar nu postezi.

eu zic să încerci să nu te mai iei de toţi

o jumătate de oră i-am explicat lui danco ce nu îţi convine , deşi ar trebui să te intereseze doar cum postezi tu, nu şi cum postează alţii.

Florine ! Saptamana trecuta am intrat de pe telefon prin GPRS pe forum ! Nu stiu daca poate sa iti confirme Vespe ! .Dar pentru cateva posturi citite in circa 30 de minute de navigare am fost taxat cu peste 5 euro . asta pentru ca incarcam tot , inclusiv poze .

daca foloseam versiunea lo-fi era mai ieftin !

:vespe:

nu poţi să postezi pe lo-fi...doar să citeşti.

cu click aici citeşti, dar nu postezi.

eu zic să încerci să nu te mai iei de toţi

o jumătate de oră i-am explicat lui danco ce nu îţi convine , deşi ar trebui să te intereseze doar cum postezi tu, nu şi cum postează alţii.

dar de cine m-am mai luat fratilor ?

si prin telefon am intrat doar ca sa citesc . cine sta sa butoneze pe tastatura telefonului ?

Edited by FolderBulk

dar de cine m-am mai luat fratilor ?

si prin telefon am intrat doar ca sa citesc . cine sta sa butoneze pe tastatura telefonului ?

abundenţa de clipuri youtube ar face probleme şi celor ce ar intra doar să citească

nu e chiar aşa mare diferenţa, conţinutul postării nu se face lo-fi, doar boardul.

şi problema este că userii nu intră doar să citească, ci să şi posteze.

abundenţa de clipuri youtube ar face probleme şi celor ce ar intra doar să citească

nu e chiar aşa mare diferenţa, conţinutul postării nu se face lo-fi, doar boardul.

şi problema este că userii nu intră doar să citească, ci să şi posteze.

ok . inchide topicul asta ! cred ca esentialul s-a inteles !

ok . inchide topicul asta ! cred ca esentialul s-a inteles !

:rolleyes: că s-a înţeles eu doar sper

ce ai înţeles doar tu ştii

:)

Topicul se inchide. Daca mai exista intrebari suplimentare pe aceasta tema va rog sa imi trimiteti un mesaj personal si va fi redeschis.

:closed:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...