Jump to content
Vesperala Forum

Seriale


paulvanorton

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Eu acum ma uit la House M.D. Filmul in sine e cam plictisitor, dar personajul principal e genial. :)

House e intr-adevar fantastic, cam cel mai bun serial din ultimii ani. Imi mai plac CSI:NY si din cele mai vechi, The A Team (Echipa de elita) si, desigur, Star Trek :star:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Serialul care a reusit sa ma impresioneze cu adevarat este "Camarazi de razboi " , in regia lui Tom Hanks , produs de acesta impreuna cu Spielberg . In cele 10 episoade de cate o ora , se deruleaza povestea membrilor unei companii din armata USA , incepand cu pregatirea debarcarii in Normandia si terminandu-se odata cu capitularea Germaniei naziste .Este un serial atat de bine facut , incat sunt momente in care pare mai degraba un reportaj de pe front .In fiecare episod personajul principal se schimba si te familiarizeaza atat de bine cu el , incat daca se intampla sa moara , suferi de-adevaratelea .

In cu totul alt registru ,dar nu mai putin important pentru mine , serialul meu de suflet ramane (desi nu-i decat un sitcom ) SEINFELD .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...