Jump to content
Vesperala Forum

care este cea mai mare nebunie pe care ati face-o?


veronica

Recommended Posts

aici ma refer la dragoste. sau poate, care este cea mai mare nebunie pe care ati facut-o?

 

fie, incep eu. nebuneli am facut mereu, dar nu cine stie ce. ce as face? asa, dintr-o dragoste nebuna, as lasa totul si m-as marita cu cine-mi este pe placul inimii. si as face repede si vreo doi copii. poate parea pueril, dar in situatia mea nu e deloc asa. acum va ascult pe voi. eu n-am decat 26 de ani, n-am trait foarte multe. well...?

Link to comment
Share on other sites

aici ma refer la dragoste. sau poate, care este cea mai mare nebunie pe care ati facut-o?

 

fie, incep eu. nebuneli am facut mereu, dar nu cine stie ce. ce as face? asa, dintr-o dragoste nebuna, as lasa totul si m-as marita cu cine-mi este pe placul inimii. si as face repede si vreo doi copii. poate parea pueril, dar in situatia mea nu e deloc asa. acum va ascult pe voi. eu n-am decat 26 de ani, n-am trait foarte multe. well...?

 

 

serios acum....cred ca...cea mai mare nebunie pe care as face-o ar fi sa fur masina viitorului meu socru....o noapte....Skoda Superb...vaiiii!!!!! de cand visez sa conduc o asa masina.... :cry:

Edited by Orpheus
Gluma inadecvata
Link to comment
Share on other sites

aici ma refer la dragoste. sau poate, care este cea mai mare nebunie pe care ati facut-o?

 

fie, incep eu. nebuneli am facut mereu, dar nu cine stie ce. ce as face? asa, dintr-o dragoste nebuna, as lasa totul si m-as marita cu cine-mi este pe placul inimii. si as face repede si vreo doi copii. poate parea pueril, dar in situatia mea nu e deloc asa. acum va ascult pe voi. eu n-am decat 26 de ani, n-am trait foarte multe. well...?

 

 

Eu am facut asta. M-am mutat si in alt oras.Am lasat tot in urma. Acum iar trebuie sa ma mut. :imao:

Link to comment
Share on other sites

Eu am facut asta. M-am mutat si in alt oras.Am lasat tot in urma. Acum iar trebuie sa ma mut. :imao:

Si la mine la fel, m-am maritat la 20, m-am mutat la 500 km si am si facut copil la 20 de ani si fix 10 luni :imao:

Sa vedem ce oi mai face pe viitor ...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
serios acum....cred ca...cea mai mare nebunie pe care as face-o ar fi sa fur masina viitorului meu socru....o noapte....Skoda Superb...vaiiii!!!!! de cand visez sa conduc o asa masina.... :cry:

 

Cam mic standardul! Zic si eu.

 

Ca sa fiu ontopic. O noapte in Varadero. Repet si iarasi repet. Ca boul.

 

Muzica, dans, femei cu care sa ma inteleg doar in spaniola, fieste(sic) si mult confort.

Si lipsa de griji.

 

Mai sap inca la asemenea vise. :hm:

 

 

Daca stau bine sa ma gandesc, is suficient de tampit incat sa iau in calcul asa ceva. :hm:

 

 

Link to comment
Share on other sites

ce legătură au astea cu nebuniile făcute din dragoste?

 

Poate m-as indragosti in cele strainataturi.

 

LE: M-as indragosti sigur o noapte doua. Numai sa ajung intai acolo.

Chestie de transport. Adica avion.

Ori eu is sensibil la chestii care se salta de la sol. Adica mi-e frica de fac pe mine doar cand ma gandesc la asa ceva.

Edited by RoAp
Link to comment
Share on other sites

RoAp, eşti offtopic.

 

întrebarea se referă la ce ai face dacă ai fi îndrăgostit, pentru persoana iubită.

nu pentru un posibil harem şi nicidecum ce ai face ca să cunoşti pe cineva care să îţi placă.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

pai...

chestii facute deja: [si aici stiu sigur ca va comenta cineva ca prea e ca in filme... dar asta e... sa fie sanitar :) ]

1. intr-o vara... petrecere fastuoasa... ea in rochie de seara... se facu 12 noaptea, am luat-o frumos in bratze si ne-am aruncat in piscina

2. in jur de ora 3 dimineata m-am prezentat la usa ei cu un bratz de trandafiri, spunandu-i ca ma gandeam la ea si nu puteam sa dorm... [ulterior s-a nasolit relatia, dar ce mai conteaza? ]

 

ce-as face acum... pai... cam nimic... mi-a pierit cheful... sa-mi zica una ce-ar face ea pentru mine si mai discutam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 4 weeks later...

It was about love, sau ceva.

 

Pai... demult, cand eram prea tanar, eram aproape sa ma mut in alt oras. Bine ca nu am facut-o, cred ca m-as fi autoinjurat toata viata. Adica, as face-o, daca as avea mai multe certitudini. Desi, nu s-ar mai numi nebunie. Atunci eram prea necopt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...