Jump to content
Vesperala Forum

La mulţi ani, RoAp!


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
  • 9 months later...
+1

RoAp,si nimeni care a fost cu toata inima aici nu poate fi numit "former member"

ce..ce nu e bine? o sa va explic poate altadata ca e perfect.

cand atatia altii carora nu le-a pasat de nimic de aici sunt smecheri de-a dreptul

totul e pe dos, esti mai tare cu cat iti pasa mai putin.

daca vreti,ori nu v-am lasat incotro decat sa ne omorati,atunci dati-ne un titlu pe masura

omorat ca era prea nebun.

 

eu ii doresc sa se bucure de ziua asta,stiu ca nu e usor deloc,dar s-o faca fortat

de multe ori am iesit aiurea si am facut numai nenorociri

era bine sa fi stiut ca undeva cineva ma asteapta,chiar daca sa ma joace in picioare

noi am fost prea cuminti,si pentru asta am ajuns prosti.

 

 

Am citit! Era cineva nelogat pe topicul asta si mi-a atras atentia.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Doamne, afla ca n-am reusit s-ajungem la vreo intelegere amiabila cu numitul RoAp. Drept pentru care te rugam smeriti :pray: sa incerci Tu, cand ai avea timp. Prea mari pretentii de la el nu mai avem, Prea Sfinte. Nici cine stie ce sperante, vreo 20-30% din cele initiale, atat cat sa nu ne loveasca spontan diabetul si apoplexia. Sa lase naibii binele pe care zice ca ni-l face cand ne ia peste picior , cand ne ameninta cu descinderile pe la usa, culca-l , Doamne, singur sau cu aferenta in patul lui, indeasa-i bine plapuma peste cap si nu-l lasa pe pacatosul asta vesnic divizibil ispitit de toate fetele de pe forum!

 

La multi ani, Hercules! :allwrong:

Link to comment
Share on other sites

Leu sau fecioara? Nasol oricum.

 

Eh, daca a tuRnat Narcisa, de ce sa nu tun torn si eu?!

 

Draga RoAp,

 

Iti multumesc ca te-ai ivit pe aici in vara asta, pentru ca de fiecare data cand te citesc imi amintesc despre ceea ce se intampla cu un copil ce are cerinte educative speciale, care nu este tratat corespunzator in scoala.

Iti doresc sa cresti mare!

 

La multi ani! :flowers:

Edited by Yelle
Link to comment
Share on other sites

Personal, nu sunt un adept al zilelor de nastere..(Ai putea sa te opresti din citit aici, ultimul rand este cuprinzator din ce imi amintesc..)Imi displac din varii motive.. indeosebi ale mele.. Acestea fiind stiute, s-ar putea spune fara de gres ca sunt pus in dificultate cand vine vorba de urari. Sa iti spun "la multi ani!!! mi se pare anost, media celorlalti, un compromis( :hatoff: Big).. Ma hotarasem sa fiu succint, insa nu cred ca voi reusi. O idee isi face loc pe aici , printre albe spatii, "goluri" si nedumeriri .. Posibil sa fi gasit o solutie pentru tine..> Iti voi dori sa ajungi la o suta , daca se intampla sa iti surada rotunjimea numarului si libertatea timpului. O data ajuns la un sfarsit , o renastere , dupa modelul budist, in varianta netranscedentala "dimensional"(spiritual nu ar fi atat de rau pentru nici unul dintre noi :lol: ),fara treceri in planul animal sau vegetal.. Sunt de evitat acelea.. O noua experienta... la capatul careia sa gasesti un rai musulman cu 72 de virgine, vesnica fericire si bogatii nemasurate.. Gandindu-ma la tine, poate ca ar trebui sa ma opresc aici..Apoi.. nu stiu daca sunt permise calatorii intre raiuri,dar o trecere in cel crestinesc, mai luminos, mai bine organizat ierarhic ar lasa foarte putin loc pentru diversitate. Nu am uitat de hinduism dintre cele importante.. L-am ignorat.. Nu cred ca ti se potriveste. Sa poti sa te hotarasti intre cele mentionate ar fi suficient pentru o urare..

 

La multi ani!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Personal, nu sunt un adept al zilelor de nastere..(Ai putea sa te opresti din citit aici, ultimul rand este cuprinzator din ce imi amintesc..)Imi displac din varii motive.. indeosebi ale mele.. Acestea fiind stiute, s-ar putea spune fara de gres ca sunt pus in dificultate cand vine vorba de urari. Sa iti spun "la multi ani!!! mi se pare anost, media celorlalti, un compromis( :hatoff: Big).. Ma hotarasem sa fiu succint, insa nu cred ca voi reusi. O idee isi face loc pe aici , printre albe spatii, "goluri" si nedumeriri .. Posibil sa fi gasit o solutie pentru tine..> Iti voi dori sa ajungi la o suta , daca se intampla sa iti surada rotunjimea numarului si libertatea timpului. O data ajuns la un sfarsit , o renastere , dupa modelul budist, in varianta netranscedentala "dimensional"(spiritual nu ar fi atat de rau pentru nici unul dintre noi :lol: ),fara treceri in planul animal sau vegetal.. Sunt de evitat acelea.. O noua experienta... la capatul careia sa gasesti un rai musulman cu 72 de virgine, vesnica fericire si bogatii nemasurate.. Gandindu-ma la tine, poate ca ar trebui sa ma opresc aici..Apoi.. nu stiu daca sunt permise calatorii intre raiuri,dar o trecere in cel crestinesc, mai luminos, mai bine organizat ierarhic ar lasa foarte putin loc pentru diversitate. Nu am uitat de hinduism dintre cele importante.. L-am ignorat.. Nu cred ca ti se potriveste. Sa poti sa te hotarasti intre cele mentionate ar fi suficient pentru o urare..

 

La multi ani!

 

Merci, complicatule!

 

Is mai bogat decat as fi visat vreodata(asa-i ca par superficial?)! Si nu is nici primul si nici ultimul de aici privilegiat de soarta.

 

 

Multumesc mult! :bighug:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Merci, complicatule!

 

Is mai bogat decat as fi visat vreodata(asa-i ca par superficial?)! Si nu is nici primul si nici ultimul de aici privilegiat de soarta.

 

 

Multumesc mult! :bighug:

 

Asa era poezia Roap: 72, bogatie, fericire si celelalte.. Poezia respectiva nu imi apartine astfel ca am reprodus-o in litera "legii". Nu te consider superficial cu toate ca te prezinti astfel uneori.. M-ai citit gresit daca ..ti-am dat aceasta impresie.

 

Dupa o urare ca asta, vreau sa fie si ziua mea. Eliminand suta de ani si virginele, e foarte aproape de perfectiune. :pink:

 

Daca voi fi prin preajma in acea zi, nu voi uita....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...