Jump to content
Vesperala Forum

Postul TV preferat


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

depinde pe ce post sunt meciurile care ma intereseaza....inainte era TVR 1..meciurile nationalei....si PRO TV , Champions League....acum nu mai stiu cum s-au schimbat...cu GSP-ul lor cu tot....post mai slab decat GSP nu cred ca mai exista....sau ba da...mai este OTV-ul mai prost. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 10 months later...
  • 3 months later...
Realitatea si Antena 3 -stirile pe primul loc.

 

Vrei sa te angajezi acolo? Trebuie ceva mai amplu. Is pretioase cururile acolo.

 

Despre care stiri vorbesti? Despre cele doua pe zi?

 

Fa o comparatie legata de informatie cu tvr info sau cu bbc.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

M-a mancat in posterior sa ma iau dupa voi.

 

Sa ma uit pe a3.

 

O sa cronometrez publicitatea. Incepand cu 22.

 

Unul dintre dusmanii mei genetici ii sova. Senatorul ala de se da interesant pe prost, pe post, pardon.

Pe restul din seara asta ii inteleg. Au de luat un salariu.

 

E posibil sa sparg televizorul. Glumesc.

Link to comment
Share on other sites

Discovery Channel atunci cand sunt difuzate documentare utile asa cum ne-a obisnuit deja.

In cazul programelor de stiri Antena 3 ramane favoritul cu maxima incredere spre deosebire de altele.

 

Care-s alealalte? :-/

 

Ca sa ma lamuresti ca e un post bun pe informatie da-mi un link despre legaturile lui voiculescu

cu securitatea sau cu energia. O stire macar. De la ei de pe acolo.

Dar mai bine zi-mi de tipul de la Baia-Mare.

 

Pupa-l din partea mea pe garoi.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
.......

Ce spun eu si ce indrugi tu aici, cine esti tu sa-l judeci pe voiculescu, legaturile lui cu securitatea si energia si ce mai spui tu, te indrum sa-l pupi tu mult pe garoi daca tot esti cu pupatu.

 

In caz ca nu ai consumat etnobotanice stiu cat inseamna incredere acordata unui post de stiri si care sunt limitele, este treaba mea strict cat cred in niste oameni si cat nu, ce ai vrea, sa cred in stirile tvr ori realitatea ?

Nu ma gandeam ca aici in forum o sa dau de tine care intepi subtil, musti pe la spate, probabil un sut direct in gura e singura solutie viabila.

Uite-te pe taraf ori pe otv, n-am sa inteleg ce treaba ai tu ca am incredere in antena 3, n-am sa inteleg ne-pomenind nimic eu de voiculescu de ce tot tragi de sosetele lui cu dintii, nu-mi pasa cine e si ce a facut, are cine sa-l judece, mor oamenii cu zile de spitale inchise si saracie si tie-ti arde de voiculescu si securitatea. altii taie padurile, plimba vapoare de grau, de asta mor romanii de prostie, stau in fundul lui voiculescu cu ochii si nasul in timp ce altii le-o trag de la maturator la politist, de la cretin la inginer etc.

 

Daca tu si altii aveti ceva cu voiculescu nu va mai irositi timpul chinuind tastatura, ati pot da dresa televiziunii Antena sa i-o spui direct lui voiculescu, altfel te comporti exact ca un rocker care se chinuie cautand manele pe youtube special sa lase comment-uri acide ori care saq jigneasca subtil.

Nu-mi pasa cine-i el, despre el discuti cu altcineva, nu ma priveste viata lui.

Edited by Mr.Emanuel
Link to comment
Share on other sites

Ce spun eu si ce indrugi tu aici,

 

Ce-ndruga , fratie, spune si mie daca pricepusi cat de cat, :-/ luate asa, una cate una, imi suna si mie cunoscute, stiu ce e aia securitate, energie, garoi, pupa-l pe colo si pe dincolo, dar in ordinea scrisa de RoAp nu mi se leaga , raman doar cu forma si-mi scapa mereu sensul. :blush-1:

Doar chestia aia cu Baia Mare am inteles-o bine, stiu ca este un oras din Romania , resedinta judetului Maramures. :yahoo: Si, de aici, mergand pe firul Sasarului , imi dau perfect seama cat de rusine trebuie sa-mi fie cu posturile mele preferate, ca mi-e jena sa le spun si numele, fi-mi-ar cultura de ras sa-mi fie! :gblush:

Link to comment
Share on other sites

Ce spun eu si ce indrugi tu aici, cine esti tu sa-l judeci pe voiculescu, legaturile lui cu securitatea si energia si ce mai spui tu, te indrum sa-l pupi tu mult pe garoi daca tot esti cu pupatu.

 

In caz ca nu ai consumat etnobotanice stiu cat inseamna incredere acordata unui post de stiri si care sunt limitele, este treaba mea strict cat cred in niste oameni si cat nu, ce ai vrea, sa cred in stirile tvr ori realitatea ?

Nu ma gandeam ca aici in forum o sa dau de tine care intepi subtil, musti pe la spate, probabil un sut direct in gura e singura solutie viabila.

Uite-te pe taraf ori pe otv, n-am sa inteleg ce treaba ai tu ca am incredere in antena 3, n-am sa inteleg ne-pomenind nimic eu de voiculescu de ce tot tragi de sosetele lui cu dintii, nu-mi pasa cine e si ce a facut, are cine sa-l judece, mor oamenii cu zile de spitale inchise si saracie si tie-ti arde de voiculescu si securitatea. altii taie padurile, plimba vapoare de grau, de asta mor romanii de prostie, stau in fundul lui voiculescu cu ochii si nasul in timp ce altii le-o trag de la maturator la politist, de la cretin la inginer etc.

 

Daca tu si altii aveti ceva cu voiculescu nu va mai irositi timpul chinuind tastatura, ati pot da dresa televiziunii Antena sa i-o spui direct lui voiculescu, altfel te comporti exact ca un rocker care se chinuie cautand manele pe youtube special sa lase comment-uri acide ori care saq jigneasca subtil.

Nu-mi pasa cine-i el, despre el discuti cu altcineva, nu ma priveste viata lui.

 

Oare de ce d*cu nu ma mir?

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
M-a mancat in posterior sa ma iau dupa voi.

 

Sa ma uit pe a3.

 

O sa cronometrez publicitatea. Incepand cu 22.

 

Unul dintre dusmanii mei genetici ii sova. Senatorul ala de se da interesant pe prost, pe post, pardon.

Pe restul din seara asta ii inteleg. Au de luat un salariu.

 

E posibil sa sparg televizorul. Glumesc.

 

 

About sova. Vedeti presa de azi.

 

Iar am cobit, asa-i?

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...