Jump to content
Vesperala Forum

Amurg violet...


BeRightBack

Recommended Posts

tzup ;x: un fan

tzup ;x: incearca

tzup ;x: sa ma copie

eu : dar

eu : n-are valoarea ta

tzup ;x: evident

 

HAHAHA!! NASPETOOOOOOOO!! :lol: :lol: :giveheart: :hugs:

 

update: :rofl:

 

tzup ;x: si tu

eu : vai tuh

eu : :flirt:

tzup ;x: incerci

tzup ;x: sa ma copii

tzup ;x: :flirt:

tzup ;x: dar

tzup ;x: evident

eu : hai pe bune?

eu : :flirt:

tzup ;x: n-ai valoarea mea :flirt:

 

-----

 

imi aminteste de o manea :think:

 

valoarea meaaaaaaaaaa valoarea meaaaaaaaaaaa, n-o are nimeneaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, fara numar pentru laura de la iaaaaaasi

Edited by Crusher
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Sincer.. sincer chiar nu pot intelege cum poti spune tu asta.. chiar nu pot, imi depaseste total nivelul meu de intelegere. Sau da, probabil te astepti sa te inteleg fara intrebari, fara motive, sa te las sa faci asa cum vrei tu, sa nu cer nimic in schimb, sa te las sa-ti incalci toate cuvintele si promisiunile si sa tac. Mai gandestete inca odata si ia vezi cine pe cine a amagit..

Edited by Crusher
Link to comment
Share on other sites

... de ce m-ai mai facut sa cred ca m-ai inteles? Tu nu poti concepe sa imi fii alaturi intr-un moment greu de depasit, ca si prieten? Nu poti sa imi dai sfaturi din postura de prieten?

Cand iubesti pe cineva nu faci orice, oricum, pentru el? Cand il vezi intr-un impas, ii ceri explicatii? Te indoiesti de ceea ce simte pentru tine?

 

Imi pare rau... nu vezi decat lacrimile tale, decat suferinta ta. Te inteleg, dar nu pot sa iti deschid ochii asa... As vrea sa nu te simti asa, dar daca tu nu te ajuti, sau macar sa ma lasi sa te ajut, nu am ce sa fac.

 

Imi pare rau pentru off-topic... +

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca te-am inteles oarecum. Pot concepe asta, dar de ce nu intelegi ca pot sa fac toate chestiile astea si daca ma lasi sa te iubesc ? Pot sa-ti dau sfaturi, sa-ti fiu alaturi si ca iubit, nu vad de ce trebuie sa renunti la chestia asta. Crezi ca daca-mi dai libertate sa ies cu oricine ma ajuta cu ceva ? Crezi ca chiar daca o sa se iveasca ocazia am sa zic da ? Nu, pentru ca eu nu te iubesc din obligatie, nu tin la tine doar pentru ca exista eticheta 'iubita' si gata, n-am voie sa ma dau la altcineva.

 

O fac pentru ca te iubesc, pentru ca tin al naibilui de mult la tine si nu vreau pe nimeni altcineva in viata mea in afara de tine. Te vreau pe tine, oricat de mult ar dura, oricat de greu ar fi, te vreau doar pe tine si vreau sa ma lasi sa te vreau!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...