Jump to content
Vesperala Forum

Recommended Posts

• Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Romaneste, exprimare coerenta in limba asta, tu cunoaste? Sau vrei sa ne apucam sa vorbim cu totii pasareasca ta, ca sa vedem ce iese? Babel?

In alta ordine de idei, Narcisa pune paie pe foc. Io figura comuna, insa recunosc ca as fi putut fi pe punctul de a-mi creste stima de sine. :rot:

Care-i poza lui Yelle pana la urma? A vazut-o cineva?

M-am saturat!

Atata coiala de doi lei...

Care e problema? A sters-o, sau a fost stearsa... Poate s-a razgandit. So what? Can't we just move on? Nu poti trai linistit fara sa o fi vazut pe Yelle?

• 2 weeks later...

Cu intentia de "pentru posteritate" desi, sincer, nu cred ca va rezista mult. In cazul meu, orice drum e pavat cu intentii bune. Pentru eventuale comentarii ulterioare, sunt obosita in imaginea asta (e facuta undeva in puterea noptii), nu trista.

ehmm.jpg

Cu intentia de "pentru posteritate" desi, sincer, nu cred ca va rezista mult. In cazul meu, orice drum e pavat cu intentii bune. Pentru eventuale comentarii ulterioare, sunt obosita in imaginea asta (e facuta undeva in puterea noptii), nu trista.

ehmm.jpg

Trebuie sa lamurim. Am vazut o singura poza cu Yelle.

O poza care imi place mult. Imi place tipa.

In rest doar ciudatenii.

Ca si acum. Apare un link doar in quote. In postul original, nu.

In fine.

eyk2.jpg

post blank

un exemplu.

mai caut?

Care e problema? A sters-o, sau a fost stearsa... Poate s-a razgandit. So what? Can't we just move on? Nu poti trai linistit fara sa o fi vazut pe Yelle?

Exagerezi!

Inceteaza sa faci pe istetul.

Gasesc isteria la barbati drept ceva extrem de amuzant. Acum, sa fiu sincera, adaugarea/eliminarea pozei nu are legatura cu cineva anume, insa pentru genul asta de reactii isterice, as repeta fapta. De o mie de ori! :flowers:

Am vazut o singura poza cu Yelle.

Nici macar. Sunt 99,(9)% sigura ca faci confuzii.

P.S. Narcisa, te iubesc!

Edited by Yelle

Dupa cum zisei si dincolo, nu merge imageshak-ul, draga mea, ca altfel alergam cu limba scoasa sa ma mai exhibitionez putin. Nici nu cred ca exista verbul asta sau ca e reflexiv, dar hei, cui ii pasa? :lol:

Edited by Yelle
iar se umfla batranul roap in pene?

scriu roap cu litera mica in mod intentionat

:cafea:

Greu si de tine. Glumesc. Atata mai pot.

Am avut saptamana trecuta un accident de munca(cap sec eu) si pot afirma cu tarie ca nici eu

nu m-as mai da la mine. :rade:

Cu nuantele de rigoare.